dusa =)

Kako kaže Goethe:
”Mi smo u ovom životu prisutni samo kao duše koje trebaju ponijeti sa sobom ovo iskustvo.”
Informacije svih duša u svemiru, dostupne su svima u svakom trenutku i vječne su!
Da bismo bili zdraviji i sretni, njegujemo osjećaj cjelovitosti i jedinstva sa sobom i svemirom.

Danas


Autor: confessing   Žena 51 god   |   23.06.2026. u 18:48   |   Komentari: 11

Pisao sam Trumpu da napravi od svijeta jednu vremensku zonu. Da pošteni, marljivi, bogobojazni i radišni ljudi kao ja ne gube noć!

Ionako je podjela na 24 h zastarjela i neekonomična. Pa koga ulovi mrak.. E, jebi ga!


Autor: Ricambi   Muškarac 52 god   |   23.06.2026. u 17:10   |   Komentari: 1

Jer naše je kraljevstvo nebesko...


Autor: SeekingYou   Muškarac 48 god   |   23.06.2026. u 14:32   |   Komentari: 5

Ljetni napitak



Jedan limun, prst đinđera i režanj češnjaka izmiksati sa vodom i procjediti. Sadržaj sa filtera prokuhati i još jednom filtrirati. To je dovoljno za litar, litar i pol napitka. Meni je nestalo limuna i moram do trgovine...Autor: slova Muškarac 61 god   |   23.06.2026. u 7:28   |   Komentari: 17

Sritan nan dan antifašizma!

Pa u to ime pjesmica, e.

Partizanka Anka,
u struku je tanka,
cice su joj vele,
gujice debele,
brci su joj crni,
ja bi jon ga gurni,


HAJDUK ŽIVI VJEČNO

p.s.dućan ne radi, neda mi se radit, e


Autor: Jarac999 Muškarac 60 god   |   22.06.2026. u 19:47   |   Komentari: 18

♡♧◇♤




Krelec me podsjetil na najglasniji i najblatniji dan u mom životu, ikad .
Mika je te 2017. imal 74 godinice ,priznajem nisam neki fan al reko, ajmo !
Možda mu je zadnji (europski), . .a i godine su tu, jel!
Aha, malo mor


Autor: nedaotibogdomene   Žena 56 god   |   22.06.2026. u 18:13   |   Komentari: 21

Mogu li vjerovat

Frajeru. Koji se napio. Pa mi pijan piše.

Ma volim te - na whatts upp. Ne znam
Vidjeli smo se dva puta....a vele...in vino veritas.
Stalno smišljam nekaj da me zamrzi. Neki autodestruktivni fol. I uvijek me provali... ....kaj sad ?


Autor: LeaDanielly   Žena 55 god   |   22.06.2026. u 17:12   |   Komentari: 21

Danas slavim...



Snimljeno 22.06.2026. oko 10 sati


...22. lipnja u Hrvatskoj se obilježava Dan antifašističke borbe, koji je državni blagdan i neradni dan, a svoj rođendan sam već davno prestala slaviti.


Autor: juicy-mama   Žena 78 god   |   22.06.2026. u 16:02   |   Komentari: 3

Zaladilo ko malo

reko bi Drle.

i di su sad tu fkng apostrofi.

biti neiznenađen nije mudrost. ko neka mala smrt mu dođe. skužiš da si pojeden. mandaš mrvu simo tamo, al (apostrof jbte on!)
samo dugmići ostali. al (jbg ne mogu opet) zato miris iz furunčeta, mikoooo...

:)


Autor: mmmmmm_da Žena 110 god   |   21.06.2026. u 22:58   |   Komentari: 6

Bože

Jel može?


Autor: cyberlady Žena 105 god   |   21.06.2026. u 22:14   |   Komentari: 13

Izrazi trenutak pjesmom

Dođe mi ponekad tako i vrti mi se po glavi
Obično nedjeljom dok se rastežem u krevetu
https://youtu.be/9CbJ4ao75WU?si=NEo0GJkDY5RohzTC


Autor: Sivi57   Muškarac 57 god   |   20.06.2026. u 20:02   |   Komentari: 2

KRAMP I LOPATA moj životni san.....

Najvažniji alat u mojem zadnjem cca dvo - tri godišnjem životu. Još ako magarca uspijem nabavit, tj kupiti, mogao bih to nazvati ostvarenjem HR SNA, ne samo to ostvarenje nego čak i AMERIČKOG SNA. Opet pišem SVOJSTVENO u enigmama, zagonetkama, ili koji bi bio najpodesniji izraz starih NAJBOLJIH


Autor: zdrni   Muškarac 56 god   |   19.06.2026. u 12:23   |   Komentari: 2

etc


Autor: pelpetum-mobile Muškarac 55 god   |   19.06.2026. u 11:36   |   Komentari: 1

kad krenem na plažu..

pa zaboravim uz auta uzet ručnik, kremu za zaštitu i ruksak sa sendvičima.
Onda improvizacija




Autor: flyngpicket Muškarac 56 god   |   19.06.2026. u 9:23   |   Komentari: 11

Texas

Radio - The Doors"Link

kad se fotkaš, a želiš nasmiješen look u tom trenu, kažeš "Dallas" otvorenih očiju :-)

(probajte)

Oda Zastavi"Link


Autor: Illija Muškarac 66 god   |   17.06.2026. u 21:31   |   Komentari: 3