ali da, jeeej ima kresnicaaa
i da, priroda, kućerak
traži svoje, najčešće slugu, jer kosi, jer brini se, popravljaj, zakucaj, obnovi, presadi, satri
jer šišaj, reži
oš malo divlje ove godine, oš malo pitomije, pitomije je mudar odabir kada skužiš da divlje fkt divlja i da se otima
onda malo i t
Autor: ladonna2
104 god | 25.06.2026. u 0:09 | Komentari: 3

Autor: Ricambi
52 god | 24.06.2026. u 22:33 | Komentari: 1
Lako je Napravit pitu od vrhunskih sastojaka. Ni tada ne ide sve samo po sebi. Opet može ispast da fali “ono nešto”
Čitam po portalima izjave što pravih znalaca, što vojske stručljaka koji su se dokopali besplatnog mikrofona u vrijeme koje guta sve što makar gravitira kožnom balunu. Tako entuzija
Autor: flyngpicket
56 god | 24.06.2026. u 11:49 | Komentari: 27

Link
Autor: slova
61 god | 24.06.2026. u 8:01 | Komentari: 9
Slave dida i baba,
plavuša, mrkvasta i brineta,
a i ljepa garava teta,
slave i dječaci i momci,
muževi isto ako ih žene puste,
slave rvati u zemlji i dijaspori,
naši erceg/bosanci,
i svi naši prijatelji i znanci,
slave i oni "a šta san ti ja reka"
al oni slave i kad izgubimo
Autor: Jarac999
60 god | 24.06.2026. u 3:22 | Komentari: 9
Kako kaže Goethe:
”Mi smo u ovom životu prisutni samo kao duše koje trebaju ponijeti sa sobom ovo iskustvo.”
Informacije svih duša u svemiru, dostupne su svima u svakom trenutku i vječne su!
Da bismo bili zdraviji i sretni, njegujemo osjećaj cjelovitosti i jedinstva sa sobom i svemirom.
Danas
Autor: confessing
51 god | 23.06.2026. u 18:48 | Komentari: 30

Autor: SeekingYou
48 god | 23.06.2026. u 14:32 | Komentari: 5

Snimljeno 22.06.2026. oko 10 sati
...22. lipnja u Hrvatskoj se obilježava Dan antifašističke borbe, koji je državni blagdan i neradni dan, a svoj rođendan sam već davno prestala slaviti.
Autor: juicy-mama
78 god | 22.06.2026. u 16:02 | Komentari: 4
reko bi Drle.
i di su sad tu fkng apostrofi.
biti neiznenađen nije mudrost. ko neka mala smrt mu dođe. skužiš da si pojeden. mandaš mrvu simo tamo, al (apostrof jbte on!)
samo dugmići ostali. al (jbg ne mogu opet) zato miris iz furunčeta, mikoooo...
:)
Autor: mmmmmm_da
110 god | 21.06.2026. u 22:58 | Komentari: 6
Jel može?
Autor: cyberlady
105 god | 21.06.2026. u 22:14 | Komentari: 13
Dođe mi ponekad tako i vrti mi se po glavi
Obično nedjeljom dok se rastežem u krevetu
https://youtu.be/9CbJ4ao75WU?si=NEo0GJkDY5RohzTC
Autor: Sivi57
57 god | 20.06.2026. u 20:02 | Komentari: 2
Najvažniji alat u mojem zadnjem cca dvo - tri godišnjem životu. Još ako magarca uspijem nabavit, tj kupiti, mogao bih to nazvati ostvarenjem HR SNA, ne samo to ostvarenje nego čak i AMERIČKOG SNA. Opet pišem SVOJSTVENO u enigmama, zagonetkama, ili koji bi bio najpodesniji izraz starih NAJBOLJIH
Autor: zdrni
56 god | 19.06.2026. u 12:23 | Komentari: 2

Autor: pelpetum-mobile
55 god | 19.06.2026. u 11:36 | Komentari: 1
Radio - The Doors"Link
kad se fotkaš, a želiš nasmiješen look u tom trenu, kažeš "Dallas" otvorenih očiju :-)
(probajte)
Oda Zastavi"Link
Autor: Illija
66 god | 17.06.2026. u 21:31 | Komentari: 3

Link
Te godine sam upoznala dečka koji je izgledao baš onak kak sam mislila da izgleda Princ na bijelom konju hahaha
Autor: izidea
59 god | 16.06.2026. u 10:48 | Komentari: 24