LJETO U HRVATA! -arapo može primiti samo neko obnevideo!:-)


Autor: Ricambi   Muškarac 52 god   |   25.06.2026. u 12:36   |   Komentari: 0

OPET ME PRIMILO ONO MOJE NEŠTO.....

Link

Ima onih nekih ljeta...mladih ljeta koja čovjek nikada ne zaboravi jer.....stvarno....more je čarolija...more u čovjeku otvara one čakre koje inače spavaju i onda ..kao da postajemo neki drugi ljudi.Ništa te ne boli.....jelo ti paše .


Autor: arapo   Žena 67 god   |   25.06.2026. u 11:08   |   Komentari: 8

tamo


iznad ružičastozlatnog horizonta
ispod posljednjih plamtećih oblaka
u starom ugaslom vulkanu
zaboravljena i strpljiva
pažljivo sakrivena
bez demona i anđela
crnja od noći
jača od svijetla
veća od čuda
živi ljubav
dokono i n


Autor: SuperHeidi   Žena 55 god   |   25.06.2026. u 8:58   |   Komentari: 14

već se zabrinuh

ali da, jeeej ima kresnicaaa
i da, priroda, kućerak
traži svoje, najčešće slugu, jer kosi, jer brini se, popravljaj, zakucaj, obnovi, presadi, satri
jer šišaj, reži
oš malo divlje ove godine, oš malo pitomije, pitomije je mudar odabir kada skužiš da divlje fkt divlja i da se otima
onda malo i t


Autor: ladonna2 Žena 104 god   |   25.06.2026. u 0:09   |   Komentari: 15

Pita od govana

Lako je Napravit pitu od vrhunskih sastojaka. Ni tada ne ide sve samo po sebi. Opet može ispast da fali “ono nešto”

Čitam po portalima izjave što pravih znalaca, što vojske stručljaka koji su se dokopali besplatnog mikrofona u vrijeme koje guta sve što makar gravitira kožnom balunu. Tako entuzija


Autor: flyngpicket Muškarac 56 god   |   24.06.2026. u 11:49   |   Komentari: 34

PODCAST MREŽNICA - Novi totalitarizam: Dopušteno samo jedno mišljenje - istina smeta



Link


Autor: slova Muškarac 61 god   |   24.06.2026. u 8:01   |   Komentari: 11

Dobro je 1:0

Slave dida i baba,
plavuša, mrkvasta i brineta,
a i ljepa garava teta,
slave i dječaci i momci,
muževi isto ako ih žene puste,
slave rvati u zemlji i dijaspori,
naši erceg/bosanci,
i svi naši prijatelji i znanci,
slave i oni "a šta san ti ja reka"
al oni slave i kad izgubimo


Autor: Jarac999 Muškarac 60 god   |   24.06.2026. u 3:22   |   Komentari: 10

dusa =)

Kako kaže Goethe:
”Mi smo u ovom životu prisutni samo kao duše koje trebaju ponijeti sa sobom ovo iskustvo.”
Informacije svih duša u svemiru, dostupne su svima u svakom trenutku i vječne su!
Da bismo bili zdraviji i sretni, njegujemo osjećaj cjelovitosti i jedinstva sa sobom i svemirom.

Danas


Autor: confessing   Žena 51 god   |   23.06.2026. u 18:48   |   Komentari: 30

Jer naše je kraljevstvo nebesko...


Autor: SeekingYou   Muškarac 48 god   |   23.06.2026. u 14:32   |   Komentari: 5

Danas slavim...



Snimljeno 22.06.2026. oko 10 sati


...22. lipnja u Hrvatskoj se obilježava Dan antifašističke borbe, koji je državni blagdan i neradni dan, a svoj rođendan sam već davno prestala slaviti.


Autor: juicy-mama   Žena 78 god   |   22.06.2026. u 16:02   |   Komentari: 5

Zaladilo ko malo

reko bi Drle.

i di su sad tu fkng apostrofi.

biti neiznenađen nije mudrost. ko neka mala smrt mu dođe. skužiš da si pojeden. mandaš mrvu simo tamo, al (apostrof jbte on!)
samo dugmići ostali. al (jbg ne mogu opet) zato miris iz furunčeta, mikoooo...

:)


Autor: mmmmmm_da Žena 110 god   |   21.06.2026. u 22:58   |   Komentari: 6

Bože

Jel može?


Autor: cyberlady Žena 105 god   |   21.06.2026. u 22:14   |   Komentari: 13

Izrazi trenutak pjesmom

Dođe mi ponekad tako i vrti mi se po glavi
Obično nedjeljom dok se rastežem u krevetu
https://youtu.be/9CbJ4ao75WU?si=NEo0GJkDY5RohzTC


Autor: Sivi57   Muškarac 57 god   |   20.06.2026. u 20:02   |   Komentari: 2

KRAMP I LOPATA moj životni san.....

Najvažniji alat u mojem zadnjem cca dvo - tri godišnjem životu. Još ako magarca uspijem nabavit, tj kupiti, mogao bih to nazvati ostvarenjem HR SNA, ne samo to ostvarenje nego čak i AMERIČKOG SNA. Opet pišem SVOJSTVENO u enigmama, zagonetkama, ili koji bi bio najpodesniji izraz starih NAJBOLJIH


Autor: zdrni   Muškarac 56 god   |   19.06.2026. u 12:23   |   Komentari: 2

etc


Autor: pelpetum-mobile Muškarac 55 god   |   19.06.2026. u 11:36   |   Komentari: 1