PODCAST MREŽNICA - Novi totalitarizam: Dopušteno samo jedno mišljenje - istina smeta



Link


Autor: slova Muškarac 61 god   |   24.06.2026. u 8:01   |   Komentari: 0

Mogu li vjerovat

Veza:
Moj blog Mogu li vjerovat od 22.06.2026.

Donosim komentar u cijelosti dobiven na pvt- u i moj odgovor također s pvt-a

Poruka je poslana u utorak, 23.06.2026. u 22:56

Pošiljatelj: XY

Muškarac, XY, XY i XY županija, Hrvatska.

Oprosti, moram

dati second opinion :(
Moram ti ovo


Autor: LeaDanielly   Žena 55 god   |   24.06.2026. u 5:43   |   Komentari: 6

Dobro je 1:0

Slave dida i baba,
plavuša, mrkvasta i brineta,
a i ljepa garava teta,
slave i dječaci i momci,
muževi isto ako ih žene puste,
slave rvati u zemlji i dijaspori,
naši erceg/bosanci,
i svi naši prijatelji i znanci,
slave i oni "a šta san ti ja reka"
al oni slave i kad izgubimo


Autor: Jarac999 Muškarac 60 god   |   24.06.2026. u 3:22   |   Komentari: 3

dusa =)

Kako kaže Goethe:
”Mi smo u ovom životu prisutni samo kao duše koje trebaju ponijeti sa sobom ovo iskustvo.”
Informacije svih duša u svemiru, dostupne su svima u svakom trenutku i vječne su!
Da bismo bili zdraviji i sretni, njegujemo osjećaj cjelovitosti i jedinstva sa sobom i svemirom.

Danas


Autor: confessing   Žena 51 god   |   23.06.2026. u 18:48   |   Komentari: 23

Pisao sam Trumpu da napravi od svijeta jednu vremensku zonu. Da pošteni, marljivi, bogobojazni i radišni ljudi kao ja ne gube noć!

Ionako je podjela na 24 h zastarjela i neekonomična. Pa koga ulovi mrak.. E, jebi ga!


Autor: Ricambi   Muškarac 52 god   |   23.06.2026. u 17:10   |   Komentari: 1

Jer naše je kraljevstvo nebesko...


Autor: SeekingYou   Muškarac 48 god   |   23.06.2026. u 14:32   |   Komentari: 5

Danas slavim...



Snimljeno 22.06.2026. oko 10 sati


...22. lipnja u Hrvatskoj se obilježava Dan antifašističke borbe, koji je državni blagdan i neradni dan, a svoj rođendan sam već davno prestala slaviti.


Autor: juicy-mama   Žena 78 god   |   22.06.2026. u 16:02   |   Komentari: 3

Zaladilo ko malo

reko bi Drle.

i di su sad tu fkng apostrofi.

biti neiznenađen nije mudrost. ko neka mala smrt mu dođe. skužiš da si pojeden. mandaš mrvu simo tamo, al (apostrof jbte on!)
samo dugmići ostali. al (jbg ne mogu opet) zato miris iz furunčeta, mikoooo...

:)


Autor: mmmmmm_da Žena 110 god   |   21.06.2026. u 22:58   |   Komentari: 6

Bože

Jel može?


Autor: cyberlady Žena 105 god   |   21.06.2026. u 22:14   |   Komentari: 13

Izrazi trenutak pjesmom

Dođe mi ponekad tako i vrti mi se po glavi
Obično nedjeljom dok se rastežem u krevetu
https://youtu.be/9CbJ4ao75WU?si=NEo0GJkDY5RohzTC


Autor: Sivi57   Muškarac 57 god   |   20.06.2026. u 20:02   |   Komentari: 2

KRAMP I LOPATA moj životni san.....

Najvažniji alat u mojem zadnjem cca dvo - tri godišnjem životu. Još ako magarca uspijem nabavit, tj kupiti, mogao bih to nazvati ostvarenjem HR SNA, ne samo to ostvarenje nego čak i AMERIČKOG SNA. Opet pišem SVOJSTVENO u enigmama, zagonetkama, ili koji bi bio najpodesniji izraz starih NAJBOLJIH


Autor: zdrni   Muškarac 56 god   |   19.06.2026. u 12:23   |   Komentari: 2

etc


Autor: pelpetum-mobile Muškarac 55 god   |   19.06.2026. u 11:36   |   Komentari: 1

kad krenem na plažu..

pa zaboravim uz auta uzet ručnik, kremu za zaštitu i ruksak sa sendvičima.
Onda improvizacija




Autor: flyngpicket Muškarac 56 god   |   19.06.2026. u 9:23   |   Komentari: 11

Texas

Radio - The Doors"Link

kad se fotkaš, a želiš nasmiješen look u tom trenu, kažeš "Dallas" otvorenih očiju :-)

(probajte)

Oda Zastavi"Link


Autor: Illija Muškarac 66 god   |   17.06.2026. u 21:31   |   Komentari: 3

quo vadis, domine? no2

"Woody Allen o današnjem antisemitizmu i o tome koliko su slomljeni oni koji najglasnije viču i oni koji slijede masu"

Woody:
„Znate, uvijek sam mislio da je najveća prednost New Yorka to što čovjek može biti neurotičan, a da to nitko ne primijeti.
U drugim gradovima vas pošalju lije


Autor: ladonna2 Žena 104 god   |   17.06.2026. u 18:45   |   Komentari: 14