Ako me tko bude trebao dobro je znati da sam od 21 sat pa do .... nedostupan. Na tvrđavi Sv. Mihovil održava se priredba na koju čekam dugo. Naime bit će tamo, naravno uz mene, Robert Plant. Ne nisu to Zepellini, to je on sa bendom saving grace i Suzi Dian. Nemam prevelika očekivanja, ali Plant je j
Autor: krelec
69 god | 22.06.2026. u 16:47 | Komentari: 1

Autor: SeekingYou
48 god | 22.06.2026. u 16:17 | Komentari: 1

Snimljeno 22.06.2026. oko 10 sati
...22. lipnja u Hrvatskoj se obilježava Dan antifašističke borbe, koji je državni blagdan i neradni dan, a svoj rođendan sam već davno prestala slaviti.
Autor: juicy-mama
78 god | 22.06.2026. u 16:02 | Komentari: 0
..
Autor: Ricambi
52 god | 22.06.2026. u 13:13 | Komentari: 0

Live Link
Autor: slova
61 god | 22.06.2026. u 9:29 | Komentari: 20
reko bi Drle.
i di su sad tu fkng apostrofi.
biti neiznenađen nije mudrost. ko neka mala smrt mu dođe. skužiš da si pojeden. mandaš mrvu simo tamo, al (apostrof jbte on!)
samo dugmići ostali. al (jbg ne mogu opet) zato miris iz furunčeta, mikoooo...
:)
Autor: mmmmmm_da
110 god | 21.06.2026. u 22:58 | Komentari: 6
Jel može?
Autor: cyberlady
105 god | 21.06.2026. u 22:14 | Komentari: 9
Link
Autor: confessing
51 god | 21.06.2026. u 16:20 | Komentari: 4
Dođe mi ponekad tako i vrti mi se po glavi
Obično nedjeljom dok se rastežem u krevetu
https://youtu.be/9CbJ4ao75WU?si=NEo0GJkDY5RohzTC
Autor: Sivi57
57 god | 20.06.2026. u 20:02 | Komentari: 1
Najvažniji alat u mojem zadnjem cca dvo - tri godišnjem životu. Još ako magarca uspijem nabavit, tj kupiti, mogao bih to nazvati ostvarenjem HR SNA, ne samo to ostvarenje nego čak i AMERIČKOG SNA. Opet pišem SVOJSTVENO u enigmama, zagonetkama, ili koji bi bio najpodesniji izraz starih NAJBOLJIH
Autor: zdrni
56 god | 19.06.2026. u 12:23 | Komentari: 2

Autor: pelpetum-mobile
55 god | 19.06.2026. u 11:36 | Komentari: 1
pa zaboravim uz auta uzet ručnik, kremu za zaštitu i ruksak sa sendvičima.
Onda improvizacija

Autor: flyngpicket
56 god | 19.06.2026. u 9:23 | Komentari: 11
Nu me, :)

Ekskyuzmi, skuzate, oprostite, izvinite, neman sliku sa plaže ni staru ni novu, ali evo bar ovo da vidite dok upražnjavam m9ju omiljenu akrivnost, e.
Hvala na gledanju,
i unaprijed hvala na pozitivnim komentarima,
Autor: Jarac999
60 god | 19.06.2026. u 9:07 | Komentari: 22
Radio - The Doors"Link
kad se fotkaš, a želiš nasmiješen look u tom trenu, kažeš "Dallas" otvorenih očiju :-)
(probajte)
Oda Zastavi"Link
Autor: Illija
66 god | 17.06.2026. u 21:31 | Komentari: 3
"Woody Allen o današnjem antisemitizmu i o tome koliko su slomljeni oni koji najglasnije viču i oni koji slijede masu"
Woody:
„Znate, uvijek sam mislio da je najveća prednost New Yorka to što čovjek može biti neurotičan, a da to nitko ne primijeti.
U drugim gradovima vas pošalju lije
Autor: ladonna2
104 god | 17.06.2026. u 18:45 | Komentari: 14