da joj asistent odbije seminar, da je dečko ostavi, ali za to neće imati priliku.Stoga joj pomozimo da ima barem ono što je osnovno, da se osjeća čovjekom.
Nada Kandić, tridestpetogodišnja Mostarka, stopostotni je invalid od rođe
Autor: ozanaz
40 god | 09.04.2007. u 1:00 | Komentari: 19
ben ti pršut i janjetinu i mladu kapulicu i vino i pivo....
sad opet moran na Marjan skidat kile.....
Autor: dioklecijan-1700
50 god | 08.04.2007. u 22:45 | Komentari: 4
Djevojka, VŠS, 37. god., materijalno situirana, vlasnica stana, stidljiva i povucena, trazi musku osobu slicnih osobina kojoj bi prodala 10m bukove gradje. HITNO, CJENA
Autor: PussyCat_666
56 god | 07.04.2007. u 21:38 | Komentari: 16
Tammuz je lik iz babilonske mitologije. Inače Tammuz se žrtvovao za svoj narod i umro je u velikim mukama. Pokopali su ga u špilji, a preko ulaza u špilju nagurali su veliki kamen. Nakon tri dana kamen je bio pomaknut, a špilja je bila p
Autor: SatanicSlut 
40 god | 07.04.2007. u 21:03 | Komentari: 1
Ajd da i to probam da vidimo kako to izgleda
Autor: boris007
41 god | 06.04.2007. u 14:40 | Komentari: 3
pa kojem majmunu je smetao moj jezik pa mi izbrisu mukom napisane rijeci,jezik je ocito najjaci lijek za sitne duse......
Autor: vaginolizac
53 god | 05.04.2007. u 23:20 | Komentari: 0
NEMREŠ BELIVIT
Opiši osobu koju želiš upoznati. Koje osobine su ti najprivlačnije?
"širokog znanja, interesa, pogleda na svijet..još ako je dobro upakirano.. "
"ozbiljnost, nježnost, duhovitost, pažnja, iskrenost"
"toplina, inteligencija, razigranost spojena s ozbiljnošću (čuj mene, ali dopušte
Autor: idiot13
64 god | 05.04.2007. u 13:34 | Komentari: 9
Plavi, sretan ti rođendan! Pusa
Autor: wiona
50 god | 05.04.2007. u 8:12 | Komentari: 6
Rad,rad i samo rad!!! jučer sam izgubio dobar ugovor za jedan posao jer nisam dovoljno težak ali je danas novi dan i idemo dalje! E,da skoro sam zaboravio hvala na jučerašnjoj brizi za moju obitelj ugodno je pročitati da se još netko brine oko toga kod nas ali nema potrebe u mojem slučaju su oni sig
Autor: Wolfenstein
52 god | 04.04.2007. u 12:10 | Komentari: 0
koja je tvoja najdraža čokolada?
Autor: lily29
42 god | 02.04.2007. u 18:13 | Komentari: 10
Dragi moji,
trenutno sam jako iziritirana jednom osobom iz svoje neposredne blizine. Ne znam kako vi, ali ja ne volim osobe koje nemaju svoje ja i neki koliko toliko čvrst karakter. I što reći na to kada jedna mogu reći žena iz dana u dan pokušava biti kao ja, nisam si to umislila, t5o traje već d
Autor: unfaithfull_me
42 god | 02.04.2007. u 15:36 | Komentari: 2
One day, I looked up in the sky.
A bird came by and shit into my eye.
I didn't laugh, I didn't cry.
I was just happy...that cows can't fly.
Autor: zheky
40 god | 02.04.2007. u 12:48 | Komentari: 2
Tko mi je pobrisao postove, imao sam nekoliko postova a sad ih nemam?
Autor: nino45
37 god | 05.04.2007. u 22:28 | Komentari: 9
nitko mi se ne sviđa.....kako dosadno.....šta znači kad izađem iz kuće nema slatkog iščekivanja da ću vidit "njega"...želim se zaljubit!!....ali ovaj put napokon sretno...a ako nema šanse da bude sretno, onda neka sve ostane na pogledima, to mi je ionako najuzbudljiviji dio zavođenja ;-)
Autor: loren-h
45 god | 01.04.2007. u 11:25 | Komentari: 18
Vidim u vožnji da su se pacijenti preselili na drugo mjesto :) ,a to je jako dobro jer i ja bi nešto provozao :)
Autor: Santa-Fe
45 god | 01.04.2007. u 10:14 | Komentari: 1