Odgovore na moja vjecna filozofska pitanja nasla sam na stranici
www.apocryphicreligions.com
Lik je sve dobro objasnio koristeci tisucljecno znanje cijelog svijeta. Jedini problem je sto je sve na engleskom. Meni nije problem
Autor: PlavaMaya
46 god | 25.08.2007. u 20:17 | Komentari: 3
dok još ples ovaj traje pitam se. Tko to i čime je?Zatreperi postojanje.Drhtaj ko potvrda;Kao dokaz.Zadovoljeno čuvstvo.Sebe trenom.Kao da bijahu.Slike.Osje
Autor: compassion
55 god | 24.08.2007. u 16:14 | Komentari: 2
zasto su takve to me zanima da lome srca nas muskih
Autor: darac29
48 god | 24.08.2007. u 1:48 | Komentari: 15
Neke tajne ostaju da zive...i kad tuga nestane bez traga...
Autor: izgubljenzg
42 god | 23.08.2007. u 16:46 | Komentari: 0
You say why....You say why...
Dont ask me why??? I dont love you anymore!!
Autor: anahsunamun
51 god | 23.08.2007. u 15:34 | Komentari: 3
voljela me jednom davno a kao da i nikad nije
dao sam joj srce svoje, zahvalno je ZLATO MOJE
dugo ga je mazila i pazila, a jednom rječju zgazila
zlato moje, to ona više nije, ništa više nije kao
Autor: marin_1984
42 god | 22.08.2007. u 23:34 | Komentari: 0
zadnjih par dana se stalno pitam zašto se meni sve to događa...??? u subotu sam bila vani i srela sam osobu koja je probudila jedan dio moje prošlosti a taj dio je najgori u mom životu... a sad se on vratio da ga moram svaki dan gledat i podsjećat se kako sam glupa nekad bila,...i kao da mi nije bil
Autor: garava_666
38 god | 22.08.2007. u 22:38 | Komentari: 4
oke... ovo je jadikovka :) urednica mi je slala mail, hoce da napisem ljubavnu pricu... a ja nemam inspiracije.. to je tuzno zar ne? zivim u romanticnom gradu, pogled mi s terase puca na more... puse... lagano pada kisa... ali meni je pomisao na nekakvu ljubavnu pricu u ovo doba godine smijesna. zar
Autor: cyclame
39 god | 22.08.2007. u 11:38 | Komentari: 1
onda mene pitajte za savjet!!!
Autor: tinka007
65 god | 22.08.2007. u 2:50 | Komentari: 2
Hot in the city
Špica srpnja, fenomenalan dan, m
Autor: hdrazeno
47 god | 21.08.2007. u 11:40 | Komentari: 3
"Stanarima Galjufove ulice Grad neće biti talac", poručio je prigodom jučerašnjeg obilaska gradilišta gradonačelnik Bandić, te konkretno rekao - "A vi, ako želite mir, kupite grunt v Zagorju i onamo se odselite i pustite nas sve na miru!"
Na pitanje o zakonitosti radova u Galjufovoj, odgovorio je
Autor: Galjufica
49 god | 20.08.2007. u 17:21 | Komentari: 7
i opet ja dosađujem....
Autor: pink20
39 god | 20.08.2007. u 13:54 | Komentari: 0
moram nesto napisati
jer me boli
ipak nsmatram je losom
ipak je to ispala samo opijena nedelja ujutro iako znam jednu latinsku
in vino veritas
ali....
eto sto je tu je malo boli ali pametni izwlace iskustwo:
k tome sam jos procitao ovo i lakse mi je sljedi citat:
Nepalska Sretna Mantra
Autor: Iwo_C
50 god | 20.08.2007. u 10:04 | Komentari: 2
... kako se osjećaju frajeri kad ženskoj skinu wonderbra ;)
http://klik.vecernji.hr/Default.aspx?art=43884&sec=3635
koja prevara!
Autor: Cirocco
47 god | 19.08.2007. u 18:59 | Komentari: 2
sex lifestyle
kako da počnem,,napišem par slova a da ne pogriješim..kako da te dotaknem a da nešto krivo ne shvatiš..da ti objasnim ono neobjašnjivo..
u današnjem svijetu ovaca odnosno ljudi koji prate, služe, robuju nametnutim mišljenjima teško je vratiti ili nametnuti neki standad..teško je bit
Autor: 6_6_6
40 god | 19.08.2007. u 16:49 | Komentari: 8