Evo mene prije sna...nego pušim zadnji marlboro..tako mi se nije dalo do dućana...ovaj...sad mi se čini došlo je ono moje "pravo vrijeme,pa mislim.. i moralo je s obzirom šta sam sve prošla..radije rečeno šta sam si priuštila..počinju nekako oni tvz...uspon-dani za mene..ni sama ne vjerujem..onaj na
Autor: X_s_a_v_r_s_e_n_a_X
41 god | 25.09.2006. u 22:04 | Komentari: 7
AUDICIJE
Audicija za Akademski zbor Ivan Goran Kovačić
www.igk.hr
Audicije za prijem novih članova održat će se na Opatovini 11 u 20 sati:srijeda, 27. rujna 2006.četvrtak, 5. listopada 2006.
Autor: princeza_Lea
46 god | 25.09.2006. u 14:43 | Komentari: 7
Na cesti Petrovačkoj izbjeglice,
i trista djece u koloni,
nad cestom kruže grabljive ptice,
tuđinski avioni.
Po kamenjaru osniježenom čelična kiša zvoni,
U snijegu mrtva Marija, mamina kćerka jedina
Bilo joj je sedam godina
Tri dana snijeg gazila
I posrnula stotinu puta
Suknju je imala, n
Autor: Blue_Christian
41 god | 23.09.2006. u 20:15 | Komentari: 0
... dal da olakšam dušu na Blogu?!;:-)
Autor: dobrica39
58 god | 22.09.2006. u 21:46 | Komentari: 5
... zar je voljeti grijeh...?
Autor: Wild-Maiden
42 god | 21.09.2006. u 23:11 | Komentari: 12
Mmmmm...
Autor: maryia
44 god | 21.09.2006. u 21:21 | Komentari: 1
Pita cigareta šibicu: Jel znaš nekog ko dobro puši?
Šibica: Ne! Meni je samo bitno da me neko dobro kresne!
Autor: 14Sanja
40 god | 19.09.2006. u 19:00 | Komentari: 3
Evo mučime to što neko od krščana veli nešto protiv muslimana oni dižu revolucije, a dok oni vrijeđaju ISUSA i našeg boga, i dok svojim bombama ubijaju krščane po svijetu, pa se ja pitam što bi onda mi krščani trebali naprviti protiv toga i takvog njihovog ponašanja!!!! A još se ni jedan muslimanan
Autor: slonic69 | 18.09.2006. u 21:54 | Komentari: 6
- Kako se zove dio dana kada je mrak?
- Noć.
(objašnjenje: bilo bi smiješno da nije istinito)
sjeto-1, izdajnico jedna! Nije lijepo ubiti se bez drame i patetike. Ja to najbolje znam, jer sam to već radio
Autor: _________
120 god | 18.09.2006. u 20:00 | Komentari: 13
danas mi je grozan dan..
Autor: maja33
54 god | 18.09.2006. u 11:56 | Komentari: 4
zasto imam osjecaj da je iskra skup ocajnika i depresivaca koji se vrte u zacaranom krugu.koji su mrtvi u srcu i ocajnicki traze da ih Netko drugi probudi da osjete ljepotu zivljenja!(za sto vam netrebaju Drugi)
-mislim ni ja nevolim ljude koji osudjuju ali...samo imam takav os
Autor: lucija-kitty-kat
47 god | 17.09.2006. u 12:03 | Komentari: 3
narode?
Autor: Pricam_i_poslje_sexa
66 god | 16.09.2006. u 2:35 | Komentari: 2
stvarno je zgodna. ali imam dečka kaže. Kažem ja njoj: imam i ja.
mislim da je to bio trenutak kad sam osvojio njeno srce.
Autor: tvoja_savjest 
41 god | 15.09.2006. u 16:38 | Komentari: 1
samo oni koji se boje sebe samih ,strahuju od zivota ,ljubav za neke je rijec bez definicije ili da kazem fali im maste :o)
Autor: ReAct
46 god | 14.09.2006. u 21:06 | Komentari: 0
Danas sam se konačno riješila konzerve s krastavcima s kojom sam se jučer malo poigrala (haha, ja sam zloćka). Bacila sam je u smeće, zajedno sa ustajalim i miomirisnim sendvičima s puta koje nisam pojela kad sam se vraćala iz Grčke.
Ujutro sam skakala i vrištala po kući i to mi je jako odgovaral
Autor: Nesavsrena25
44 god | 14.09.2006. u 14:32 | Komentari: 2