Volim starije dame, preko 40 godina!!!

Javite se...
montenegro29@net.hr
 
 


Autor: montenegro29 Muškarac 48 god   |   18.06.2007. u 11:22   |   Komentari: 13

ZA DOM SPREMNI

Hvala ti Marko na koncertu.
živla HRVATSKA
Za Dom SPEMNI


Autor: paperclips Muškarac 50 god   |   18.06.2007. u 8:00   |   Komentari: 15

vic ...ma moram nesto bilo sto


Dolazi covijek kod lijecnika i kaze:-Doktore imam strasan problem.
Ja sam eto odrastao covijek a opet se svako vece upiskim u krevet-.
Doktor:-Pa recite mi kako se to desava-.Covijek:-Evo kako.
Ja lijepo legnem da spavam i pocnem da sanjam.U tom snu mi se pojavi jedan patuljak i pita me;jesmo l


Autor: kru_kru_kru Žena 42 god   |   17.06.2007. u 23:04   |   Komentari: 4

B-52

1 cl liker od breskve
1 cl Bailey's
1 cl Stroh

Natoči po redu u shooter čašu, zapali i sa slamkom popi.


Autor: SweetBoy_1 Muškarac 44 god   |   17.06.2007. u 22:15   |   Komentari: 0

THEOMPSON


VOLIM MARKA, AL NA KONCERAT NEIDEM !!!!!
OD SRAMOTE!


Autor: blueocean Žena 60 god   |   17.06.2007. u 12:45   |   Komentari: 2

Ponovni susret

Prije dosta godina taj me muškarac jako povrijedio. Nakon tri godine veze okrenuo se nekoj balavici i zgazio je sve što smo gradili. Povrijeđena i postiđena okrenula sam se i otišla. Nekoliko sam godina patila i taman kada bih se malo oporavila netko bi spomenu da je vidio nju i njega i ja bih ponov


Autor: ma_30 Žena 53 god   |   16.06.2007. u 21:41   |   Komentari: 46

O maku


Zasadili stari bogovi biljku. Pazili je i održavali, a na kraju zalili srnećom, lavljom i svinjskom krvlju. Iz biljke izrastao crven cvijet. Iz cvijeta čahura. Napravili Stari Bogovi napitak od tih čahura. Napitak bio čaroban, nektar bogova, soma.
Ali način uzgoja ostavio za sobom posljedicu: tko


Autor: marijuans Žena 42 god   |   16.06.2007. u 19:06   |   Komentari: 2

5 dana

Još pet dana pacanjana asvaltu ovog vrućeg i upareno grada,a onda opraštam se od purgeraja i pićim radit na naše lijepo more,naravo na ispomoć,minimalno 30 dana ako ne i više,što može biti ljepše,osiguraju ti stan i hranu a još si i na našem lijepo plavom Jadranu,i plus dobiš i terenski dodatak(i pl


Autor: farrfalla Muškarac 52 god   |   15.06.2007. u 23:21   |   Komentari: 0

ROMANTIKA

POSLIJE DOBROG RUČKA   ON BLAŽENO DRIJEMA NAŠA SLATKA DIJECA PO DVORIŠTU TRČE   PITANJE ME MUČI ODGOVORA NEMA TKO JE TAJ MUŠKARAC ŠTO KRAJ MENE HRČE                    &n


Autor: tara_77 Žena 60 god   |   14.06.2007. u 17:04   |   Komentari: 1

JA SAM ČOVJEK

JA SAM ČOVJEK MEKANA SRCA,
VOLIM DJECU KAD SE IGRAJU NA TRAVI.
VJERUJ MENI KADA TI PRIČAM,
NA RAME MI SLOBODNO RUKE STAVI.

JA SAM ČOVJEK DRHTAVIH RUKU,
SAMO DOBRO UVIJEK PAMTIM.
ZABORAVLJAM SVOJU TEŠKU MUKU,
NE ŽELIM DA ME PO TOME SHVATIŠ.

KADA TE GLEDAM U SEBI MISLIM
ŠTO DA ČINIM, KAKO


Autor: scorpions Muškarac 57 god   |   13.06.2007. u 23:19   |   Komentari: 3

Imam potrebu nekom napisati

Uvijek je tesko kad se kidaju veze. Uvijek boli. Posebno kad jako volis.
Vjerujem da mi ne zelis lose.
Vjerujem da imas potrebu brinuti za mene. Ali nemoj.
Misli na sebe.
Zivi dan po dan.
Sad ce biti tesko, a kasnije sve lakse.
Svaki dan koji ti prođe biti ćeš bliže nekoj budućoj sreći.
Samo


Autor: SheeD Žena 41 god   |   13.06.2007. u 11:54   |   Komentari: 5

Zadar_Cibona

Ima li se jos sto za reci?
Sve je vidija,hrvatska kosarka mito i korupcija!!
 


Autor: dalmatinka666666 Žena 41 god   |   12.06.2007. u 23:25   |   Komentari: 10

Drugi dan

Utorak 12. 6. 2007. Učim se raditi nove wallpapers i ću raditi još jedan za pjevačicu Severinu Vučković. Rad je to dobar, više znam da nije dobro koristiti lasso, ali nož, kad iz slike je treba dobiti material za wallpaper. Uradil sam sve u najboljom kvalitetu i je mi dobro. 


Autor: Webmajstor Muškarac 45 god   |   12.06.2007. u 18:06   |   Komentari: 0

pozdrav

interesantno je kako su žene (i djevojke) licemjerne na iskrici (i ne samo na skrici)... sve se kao zgražaju što muški samo traže sex na iskrici, a one su blažene djevice koje se nad tim zgražaju... i tu su zato jer žele romansu... dugačku vezu... osjećaje...
ma mojne me... pa s kim svi ti muškarci


Autor: paradox Muškarac 60 god   |   12.06.2007. u 16:02   |   Komentari: 10

ponekada

ponekada pozelim biti tvoj ratnik ljubavi,tvoj anđeo sreće....
ponekada mi svega dosta,i tvojih poziva i pusa i stalnih izljeva ljubavi..
ponekada se pitam trebas li mi ti uopce u zivotu,zasto ne zivim sam,u slobodi
ponekada


Autor: vjerni-splicanin Muškarac 51 god   |   10.06.2007. u 16:25   |   Komentari: 31