gospodar daske

Link


istražujući pustopoljine interneta i ničim izazvan klikom mišeka osvijetli me ova presveta stranica i bjeh osupnut nadnaravnom istinom o našim mentalnim stanjima..to jest....nama...pisateljima ili tipkačima...ili nečim..
shvatili se šta sam htio reć...

i ...odjednom ...obasjan božjom blagosti....okupan zadnjim zrakama sunca u suton....lagano opečenih prstića pri pripremi piletine i graška....pomislih.....zašto ja ne bih imao udjela u nekakvoj iskrenoj ...osvježavajućoj ...da ne kažem normalnoj komunikaciji sa ostalim ostalim inteligentnim i otvorenim ljudima koji ponekad zavire na ovu stranicu i sve nas obasjaju dobrotom i naukom...

i tak...slušam zimmera i richtera, i uleti mi na listu guano apes.......link....
to nam je nekad bila obiteljska pjesmica....mislim da je još imam na nekoj video kazeti...

sad više nemam obitelji....je...svi smo živi i više manje dobro...rastepli se----pa se opet rastepli svukud po svijetu

ne znam jel u svemu tome ima neke božanske pravde
sigurno nema
al tak je kak je.

ionako je sumrak
treba preživjeti do jutra

bla bla bla.....

pozdravlja vas vaš đuka
gospodar daske.

Uredi zapis

08.06.2026. u 21:07   |   Komentari: 4   |   Dodaj komentar

sve je super...sve je za pet

eee....pa nije...sve je za kurac
ne postoje stvari koje su "super"....jer da postoje...dođeš do te razine...i sve je za pet.
sve štima...sve.....jjjoooojj...


al..naša blentava ljudska psihologija ne prepoznaje to stanje jer smo evolucijski uvjetovoni da idemo ...brže...jače...pametnije...bogatije....jel..ono ..treba nam...ko da imamo pet želudaca ko preživari....
a njemamo....

.malko nas je odneslo.
malko smo u krivome....šta god da spomenete...u krivom smo.
sveta šuma oblikuje nas
influenceri....šta god da to značilo....jebu vas u mozak
politiku neću spominjat.

samo tkanje našeg razmišljanja je otišlo u tri pičke materine
sad parada ponosa hoda zagrebom...
zašto su oni ponosni ???
deca blentava koja ne znaju jel bi jebali il bi bi bili jebeni...
ok
odlučite se..nije moj problem....samo mi se skinite s kurca.


aaaa
pa đe će bit sljedeći tomsonov koncert...da nam se ukažu majke božje..isus u duginim bojama....
majku

dajte ljudi...kad je bog reko ...volite se ljudi....možda je baš na to mislio
ne na bilo kaj drugo
možda samo na to.

sve je to isto.

valjda big trebao se povuć nekam u neku špilju negdje ..pa da budm jebeni guru....

sranje

ne znam više tko sam....



Link

Uredi zapis

06.06.2026. u 18:59   |   Komentari: 0   |   Dodaj komentar

hi

nježna duša...kakva već jesam imam potrebu izraziti svoje krajnje zadovoljstvo ovim proteklim danom,,,danom državnosti...valjda.....
kako god to bilo tko opisao.....
jeee...lepo je to......iako kad bolje razmislim..i prije sam imao svoj dom...koji i danas imam...i dalje živim tamo gdje sam rođen i gdje su moji rođeni zadnjih tristotinjak godina.....i to bi se ono kao reklo...hrvatska.
mi nikad kao ratnici nismo bili poštivani...govorim o mojoj obitelji...a ne o nekim drugima.
imali smo prava i imali smo obaveze,najveća je bila da smo morali braniti hrvatsku
za šta ?
zašto ?

da bi se kitili barjacima na balkonu il pred kućom ..a nema nam domovine u srcu ?
da bi slavili ološ od našeg okota koja jede srž hrvatske države...hrvatskog čovjeka...slavili kriminalce...vveeelike hrvatine koji nam samo uzimaju...a...srbi su bili krivi za sve ?
ma boli me kurac za srbe....
al jebem ja vama mamicu svim velkim hrvatinama koji tolerirate ta se hrvatski čovjek pljačka i krade..i ne samo hrvatski...moš bit albanac...moš bit srbin....možeš biti ćak i slovenac...

postoje samo dvije vrste ljudi pošten i ono drugo

možda niti ja nisam pošten...ali sva politika u hrvata je ono drugo...
comrende ???

jebeni drug josip broz tito nije namirio niti svoju decu niti unuke osim imeenom
a danas....sedmerorazredni ministarćić namiri u jednom mandatu svojih sedam generacija.

????

ne jedan...nego svi.

eto....imate hrvatsku....

zašto ??
ne pratim baš vijesti...al čujem jučer na radiu komentar plenkovića na presudi kalmeti..
komentar je...nije još gotovo...to je samo županijski sud...ići će se na više instance.

ma mater vam jebem te vam jebem.

sretan dan državnosti.

sretan vam dan državnosti zaista od sveg srca želim





Link

Uredi zapis

31.05.2026. u 1:03   |   Komentari: 1   |   Dodaj komentar

i ...šta mi osta od života...?

Link


da je čovjek čovjeku vuk...to znam...ali nisam nikad razumio
iako....kad vidim kako se ponašamo prema svojim suplemenicima...svojim rodom...nije mi lako.

vruća krvca teče i u mojim žilama
al ne želim nikome uzeti ni malo dobra
kolko je ta krv pokvareena....ma i moja smrdi dok izlazi na zrak
krv uopće ne miriše dobro

i ...eto...ponestalo mi daha...kako to obično biva sa mnom....
ima i nebuloznijih blogova od mog...il nema....


Link

Uredi zapis

23.05.2026. u 21:09   |   Komentari: 11   |   Dodaj komentar

jebanje majke i silovanje očeva

da.

sasvim lešinarski se pridružujem ostalim lešinarima koji žive od patnje naših majka i otaca

da se razumijemo...nikad nije postojalo ni crno ni bijelo
iako svi žele da je tako jednostavno,pa ne moraju odgovarati po jednadžbama,nego samo sa da ili ne.
eee, pa samo ljudi koji zaista zanemaruju istinu ili ono malo inteligencije u sebi...ili samo nadu u tuđu glupost rade tako....otprilike 99.9999 % ljudi
zaista vam je smješno da je to tako ??

nisam nekakav psiholog...ali znam da ljude kroz život vode nekakve šprance....inhibicije..utisnuta uvjerenja...
i onda sam taj jadni čovjek...ili njegov psihološki sklop se maksimalno trudi da dokaže da je u pravu.
svaki jadni doživljajčić ...svaku ne baš bitno istinitu činjenicu će koristiti da dokaže da je njegova riječ sveta i svijetla...lučonoša istine pred jadnim plebsom.

ali..i mi sami to priznajemo kad ovjerimo svoje istomislioce koji su nam najbliži po mislima...ne nužno i djelovanjima.
prigrlimo nešta šta bi nam trebalo biti blisko...ili...otprilike blisko....i ne brine nas da ta ideja nikad nije dovršena...da u njoj postoji nasilje koje će i nas opeći na milion mogućih načina......naravno...ako imamo tolko pameti i empatije...ako ne...sve je daleko jednostavnije i ljepše......

da razumiješ nekoga...trebaš hodati u njegovim cipelama
trebaš znati njegovu povjest..njegov život,padove poraze....očekivanja...sve ono šta su usadili u njega...i tako još sto puta...
tek onda možeš suditi tom čovjeku

ali... tko ima vremena za to ?

svima nam je lakše suditi drugima i misliti o njima kao onima....
"oni" su ljudi koji ne razmišljaju kao mi...koji smo ...kao pravi ljudi...ljudi koji su uvijek u pravu.

al...koga boli kurac
vi koji mislite da znate kaj su delali ovi ili oni i sudite o tome samo tak lako..ko ipolitičari...doduše koji imaju još neki slikovni riječnik da vas napeljaju da mislite onako kako su oni htjeli...
nema veze...svi smo robovi. ili kmetovi (izračunajte porezna opterećenja sad i 1574 te godine gospodnje)
i još samo mala nebitna sitnica
kad već pričate o povjesnim događajima....ili subjektivnim doživljajima tih nekih povjesnih pošalica..koje nisu ni malo jebeno smiješne...

dajte ...kao prvo pokušajte pogledt te događaje kroz prizmu tog vremena kad su se ti događaji odvijali
i uzmite u obzir političkeekonomsko socijalne uvjete tog vremena kad se nešto događalo
jer...ako idete bez toga...odmah ste pogriješili.....i niste na putu...u šumi ste...ili u potoku....već ste se utopili
i nikad više nećete biti u pravu...nećete znati ništa.....jer vas je vaš ego i vaše naglo razmišljanje odvelo predaleko
nikad nećete znati šta je istina...samo zato jer se niste potrudili da je saznate...a tvrdite da znate šta je istina.

eto...očiti dokaz mojeg epistolata sam ja....koji priča gluposti sasvim bez veze.

ostajte mi dobro i gledajte mrkog lica u sjeverni vjetar...il...štagodveć..
voli vas vaš ........


Link

Uredi zapis

09.05.2026. u 16:06   |   Komentari: 1   |   Dodaj komentar

dobar dan

Link


ne želim danas ništa raditi..volio bih isključiti i mozak i misli...samo ne mogu naći switch....jebat ga ....
sunce je....
otvorio sam karlovačko...zapalio pljugu...buljim kroz prozor i dobro mi je.
samo da ne mislim o ničem.

slušam neke muzike dobre ....gledam lišće moje loze kako se miče na povjetarcu i raste....radi hladovinu samo za mene i nikog više

ne znam šta ću jesti...niti kad..
imam mesa i kruva i povrća...
kad budem gladan jest ću nešta
kad mi se bude spavalo...spavat ću.
sad mi se samo bulji i sluša muzike i i puše nekih dimova cigaretnih šarenih i pije piva i ne misli mi se ni o čem...a boga mi niti o nečem...

Uredi zapis

03.05.2026. u 11:14   |   Komentari: 2   |   Dodaj komentar

zaista nemam sad potrebe podjeliti misli s vama

samo muziku

Uredi zapis

01.05.2026. u 21:37   |   Komentari: 2   |   Dodaj komentar

koliko je velika naša glupost

kolko volimo pokazat da smo u pravu...mi...samo mi...ja..jedini i nenadjebivi...samo ja...uvijek u pravu
iskreno...nekad mi dođe da se savinem...da otrpim sve male uvrede...sva mala politička uvjerenja za koja mislimo da nas trebaju vodit kroz ovaj kratak hepening od onih dana što brojimo do smrti..
da zaista ne znam gdje ni tko
da me guši močvara u kojoj bivam...da izrastem u čovjeka

čovjeka

kojem nitko ne može ništa

jebena podmukla politika...uvijek preokrenuta istina...sučelje s ljudima....svatko čita ono šta je u njegovoj glavi....a ne ono šta piše......

zbilja....nema ljudi u rulji
nema vjere u sebe vlastitu riječ....nema više ničega.

ja saljda pao s nekakvog ....ne znam s čega...trule kruške....svejedno..
i vidim a ljudi ne rezimiraju nito malo blisko mojim mislima........

valjda je sve to ok
valjda sam samo ja u krivu....nadam se...jer ako sam a u krivu.....onda za vas ima spasa...za mene nema
a...ako ste vi u krivom...onda nikom nema spasa.

kurcu

dajte više pojednostavite ovaj blog
svi mi imamo pun kurac godina
i još nekaj brčkamo...prebiramo....

oš se jebat il neš ?
el sam ti lep il nisam....

deca. moje vreme ide...s vama ili bez vas..al ja znam...za razliku od vas da mi stiže smrtna vura i ne želim svoje vreme poklonit nikome osm njoj koja me prihvaća takvog kakav jesam.


link...sasvim glupa pesmica...al mi ok rythm


Link

Uredi zapis

25.04.2026. u 21:04   |   Komentari: 2   |   Dodaj komentar

e pa u tri ......

pa niko da mi čestita imendan...
baš vam fala.

Link

Uredi zapis

23.04.2026. u 21:30   |   Komentari: 5   |   Dodaj komentar

baš se nešta sjetih

https://www.youtube.com/watch?v=4lH1jC9Eb3w&list=RD4lH1jC9Eb3w&start_radio=
1

Uredi zapis

17.04.2026. u 23:22   |   Komentari: 3   |   Dodaj komentar

da

poslao sam ti poruku...a ti sa svojim ukapčanjima i iskapčanjima vjerojatno utječeš na to........

Uredi zapis

15.04.2026. u 20:05   |   Komentari: 0   |   Dodaj komentar

looooog..

i tako moram...i tako guram i tako išćem i tražim bez milosti vaše il tuđe
ne uzeti listak tebe nit tvojeg plemena
ne uzeti nit sa mene nit sa tebe
neću ja bez tvog pristanka

bebe.....vidiš da se kamenje valja po meni...sve meni ok..
kad počnu grane probijat moje meko ja..onda se brini

šepava zvjer sjebana od suza i šuge će uvijek šepesati za tobom
samo u sanjama...samo u budnim snovima

u bludnim snovima....jebi ga......i am the wolf...ja sam onaj koji otkida tkivo s bilo koga
a...nisam.
samo kopam po leševima vas već mrtvih
kopam njuškom i tražim svježije meso

nek mi bog da dvije liter zamopuzdanja i litru saučešća i bit ću kao nov čovjek
hehehe

Link

Uredi zapis

11.04.2026. u 22:00   |   Komentari: 5   |   Dodaj komentar

crni petak

Link



rođen ujutro ranom zorom i rosom na licu vjetar i pijesak mi tetovirali sjenku onog što ću proživjet
svaki dan sjena je sve veća
kraj dolazi...samo za mene...ne za vas...
za vas me ionako nije briga
koga boli kurac za vas...
mene samo brine jel ću plakat ko malo dijete...ili ću se usrat u gaće...pelenu ili tak nekaj i buljit s nadom da mi nebi ona suđenica jebena prerezala konac,,,,

ma ni to me ne brine....
ne brine me ništa.

uživajte u uskrsu....ili kako se to već zvalo...meni su već deca i ostali napravili pakao od toga....pa....jebat ga.....

Uredi zapis

03.04.2026. u 22:14   |   Komentari: 2   |   Dodaj komentar

gdje su vukovi

vukovi ovdje nebi trbali bit ...samo oni koje preko svoje vune oblače vučja krzna
a ne znaju kako vuk živi...diše..
ne znaju.

kad prebacim svoje ovčje runo preko sebe....dobar sam...toplo mi je i nisam ja
netko me gura..išće od mene gura mi tuđe riječi u usta stavlja
i tada opet postajem vuk

ovdje i sad.



Link

Uredi zapis

02.04.2026. u 22:34   |   Komentari: 5   |   Dodaj komentar

ciganin sam dušo

eto i mene cigana u naše selo malo
zašto sam postao cigan.....

zato jer imam prevelku dušu za svoje tjelo...svakom bih je dao
i dušu i misli i ono malo pameti

možda mi je duša čađava...al je velka

volim stare puteve ...zaboravljene...gdje se poznaju tragovi kola i konjskih kopita
gdje isparuju mirisi neoprane odječe i teškog pića....tamo gdje se živi...a ne priča o življenju

svi moji putevi koje sam prošao i koje ću proći vode samo jednom
onom prašnjavom putu dok se kupam u suncu i puštam vjetru da prolazi kroz mene i nije me briga što će suta donest i koje grijehe sam jučer počinio

čovjeku ne treba puno.....komad mesa u ruci...litar vina i vruća žena
ništa više.

i da me nitko ne pita...što zašo....čemu....ma u kurac...

spavam pod hrastom dok mi u jutro rosa ne opere lice od prašine i nečistih misli
hodam uspravan i svakom gledam u lice....moje garavo...a vaše čisto
moje oprano kišom i suncem...a vaše oprano....svačim.....

nemam ni kajanja nit nade...
nadam se da ću umrijet od noža,a ne od staračkog doma.

Link

Uredi zapis

22.03.2026. u 23:14   |   Komentari: 2   |   Dodaj komentar