Etogac

Sad je jednostavna matematika
Pobjeda nad Ganom i da Panama otkine neki bod Englezima.
Put do finala lakši nego ikad :))

27.06.2026. u 7:14   |   Editirano: 27.06.2026. u 10:19   |   Dodaj komentar

Nije baš realno ali golica maštu

Autor: flyngpicket   |   27.06.2026. u 7:15   |   opcije


Prvo dernemo Ekvador

Autor: flyngpicket   |   27.06.2026. u 7:16   |   opcije


Onda pravac Mexico
To je jebenica ali ne ide do finala bez takvih tekmi
Nek i nas jednom netko nadglasa na tribinama

Autor: flyngpicket   |   27.06.2026. u 7:18   |   opcije


Ako prodjemo čeka nas vjerojatno
Nizozemska ili Maroko
To su stare mušterije
Može se to

Autor: flyngpicket   |   27.06.2026. u 7:18   |   opcije


Onda dolazi mina
Francuska ili Argentina
Ali polufinale je to
Ili/ili

Autor: flyngpicket   |   27.06.2026. u 7:19   |   opcije


Finale:
Brazil, Španjolska ili Engleska

Jebemumater, može se i to
Brazil ako dobaci do finala, to je cudo veće od nas u finalu :)
Španjolci to mogu rutinerski dobacit, ali uz pomoć nekih krila možemo mi to
Englezi? It’s not coming Home

Autor: flyngpicket   |   27.06.2026. u 7:22   |   opcije


Ništa se ne sekirajte.
Izi-pizi

Tlaka je proc Meksiko u njihovoj avliji. Neka malo i bide teško

Autor: flyngpicket   |   27.06.2026. u 7:24   |   opcije


Kad na idućem SP Hrvatska dobije zvijezdicu iznad grba, roman10 će bit ponosan :))

Autor: flyngpicket   |   27.06.2026. u 7:25   |   opcije


Nek netko javi da se zagriju Rafali :))

Autor: flyngpicket   |   27.06.2026. u 7:27   |   opcije


Prodje li Bosna amere, pa onda Belgiju, pa Španjolsku, u polufinalu skupa pjevamo Halidove ljiljane :)

Obzirom da bi igrali na Mercedes-Benz stadionu, a ne na VW stadionu, BiH nema šanse.
Nek dernu Brazil za bronzu :))

Autor: flyngpicket   |   27.06.2026. u 7:37   |   opcije


Molim da se za isuce SP napravi jedan Golf 2 stadion
Fala

Autor: flyngpicket   |   27.06.2026. u 7:41   |   opcije


Kad za jedno 30g HR dobije organizaciju SP i konačno napravi nekoliko stadiona, jedan će bit Bugatti-Taxi stadion

Autor: flyngpicket   |   27.06.2026. u 7:43   |   opcije


Mada ima brojnih mogućnosti nisam optimističan.
Pokazali smo brojne slabosti i samo nas proviđenje vodi dalje.
Za otići daleko moraš pobijedit i suce.

Autor: perce   |   27.06.2026. u 8:58   |   opcije


Bome mi moje slabašne živce deru svakodnevne kalkulacije kako proći dalje, a nepobijediti Ganu. Umoriše me svakodnevne, i cjelodnevne kaklulacije o trećem mjestu i eventualno plasmanu bez pobjede. Zar nije bolje da Panama otme bod Englezima, a mi sataremo Ganu. Poslije što bude.

Autor: krelec   |   27.06.2026. u 9:06   |   opcije


Ja znan da ništa neznan e

Autor: Jarac999   |   27.06.2026. u 10:08   |   opcije


I znan da san in lipo reka kako tribaju igrat ali brte neslušaju oni jerbo misle da znaju za razliku od mene koji neznan e

Autor: Jarac999   |   27.06.2026. u 10:09   |   opcije


Boli nas đoka sto ne znamo. Isto se možemo malo veselit oko toga

Autor: flyngpicket   |   27.06.2026. u 10:11   |   opcije


I znan da ja kad kod san radija računicu da je bilo rođo pušing osin kad swn konobarija, onda je bilo rođo drping, jervo san sve zaokruživa na više e :)

Autor: Jarac999   |   27.06.2026. u 10:11   |   opcije


A gledam ovog kripla gore, njemu isto ne smeta sto ne zna ali može postavit dijagnozu.
O badavadzijama :)))))
On?
Pa jbt

Autor: flyngpicket   |   27.06.2026. u 10:12   |   opcije


I to je bilo skroz ok osin jedsn put kad mi je jedna purgerica tražila knjigu zalbe, i u njon napisala da san ih potkrada navračunu e :)

Autor: Jarac999   |   27.06.2026. u 10:13   |   opcije


Kvaka 22
Vodič kroz galaksiju
Prrrd

I to je manje vise sve
Nit posla nit pameti
A najglasniji :))))))

Autor: flyngpicket   |   27.06.2026. u 10:13   |   opcije


Ljubazno molim gonjače kožnog objekta da se zadrže još malo u Amerikama.
U inat

Autor: flyngpicket   |   27.06.2026. u 10:15   |   opcije


Jedan drugarski prrrrrrrrd nebadavadziji :)

Autor: flyngpicket   |   27.06.2026. u 10:15   |   opcije


I onda san jon mora lipo odgovorit u otoj knjizi žalbe da ona ima bolje cice da bi račun bija manji jerbo je to k9d menebobrnuto proporcionalno,
Velike cice=manji račun

Male cice=veći račun e

Autor: Jarac999   |   27.06.2026. u 10:16   |   opcije


Cccccc
Kakva sisna diskriminacija

Autor: flyngpicket   |   27.06.2026. u 10:17   |   opcije


Kume moj ni to diskriminacija nego po#tenje, jerbo i gostbi konobar moraju bit zadovoljni, e,
pa unda ja ili ili, ili cice ili pare upita se Robin Hood mosorski e :)

Autor: Jarac999   |   27.06.2026. u 10:19   |   opcije


Prica se da je otkrivena nova endemska vrsta čovjeka koji obitava na području RH

Jarunski mekočunac :)

Autor: Jarac999   |   27.06.2026. u 10:22   |   opcije


Ajd pogodi tko bi to moga bit e :)

Autor: Jarac999   |   27.06.2026. u 10:23   |   opcije


A nije Roman e :)

On je posljemenski aluminijski drečavac e :)

Autor: Jarac999   |   27.06.2026. u 10:24   |   opcije


Svi ćemo jednog dana bit mekoćunci, ako pozivimo dovoljno dugo :)

Autor: flyngpicket   |   27.06.2026. u 10:26   |   opcije


Najpoznatja meksička navijačka pjesma

Mexiko Nexiko
alaj mi se nadigo
Nadigo se šešir moj,
šešir moj
na njemu mi stoj e

Autor: Jarac999   |   27.06.2026. u 10:26   |   opcije


Da al to je od meke vode u jarunskoj bari e

Autor: Jarac999   |   27.06.2026. u 10:27   |   opcije


:)))
Sombrero ti treba? Opa bato

Autor: flyngpicket   |   27.06.2026. u 10:27   |   opcije


Jok, to meksikancima sombrero treba, meni i naprstsk dovoljan e

Autor: Jarac999   |   27.06.2026. u 10:30   |   opcije


Da je komšija statista u nekom meksičkom filmu, njega bi posjeli uz neku bačvu, dali mu da mazi neku meksičku bezdlaku mačku i jedini tekst koji bi izgovorio bi bio “Trampa22” :)

Autor: flyngpicket   |   27.06.2026. u 10:31   |   opcije


Neznam možda je to previše za njega, onako da statira kao kaktus to bi bilo taman e :)

Autor: Jarac999   |   27.06.2026. u 10:33   |   opcije


Nego Jarče, deder pomozi oko neke matematike:
Ako je potriba jedan masivni hrastov stol donijet iz garaže na četvrti kad
Pa ga cijelog pobrusit i polakirat
Postavit oluke duljine cca 40m
Opiturat ograde jedno 35m
Navuc SN vezu i opiturat 100m2

More li se to za dva mjeseca ako se uzme prostor za rađu max 2h ujutro i temperature ili taj posao razvuc bozemioprosti na par godina?

Autor: flyngpicket   |   27.06.2026. u 10:37   |   opcije


Više vridi od Knolice cica,
nego repka i zagrebačka špica ooooj

Autor: Jarac999   |   27.06.2026. u 10:38   |   opcije


A nezban pajdo šteta je dangubit vrime na rađu e,

Autor: Jarac999   |   27.06.2026. u 10:41   |   opcije


I ja mislim
Trudio sam se da plan ne bude ambiciozan, Al pickamumaterina, ocito se nisam dovoljno potrudio :)

Autor: flyngpicket   |   27.06.2026. u 10:42   |   opcije


A mislin gledaj to razumom, oluci ti uopće ne tribaju kad kiša ne pada, a većinu dana ne pada tako da to promašena investicija e

Autor: Jarac999   |   27.06.2026. u 10:45   |   opcije


Ako ne stavim oluke, ne moram piturat taracu jerbo ono crno smeće od borova će opet sve zacrnit
Ako ne pituram taracu, ne moram ni stavljat stol, a ako ne stavim stol s klupama koji ću kurac farbat ogradu.
Oluk je kriv za sve

Najbolje da motorkom porežem sve borove 50m u krug oko kuće pa neće bit crnila a ono nagomilano na krovu premazem SN vezom da se sljepi i gotov sam za jednu noc
Onda se dva mjeseca divim kako sam sve dobro odradio :)

Autor: flyngpicket   |   27.06.2026. u 10:46   |   opcije


Lako za kišu. Nego bez oluka se sva voda sa tim crnim govnom slijeva na moju taracu (takav je pad kuće jbga)

Autor: flyngpicket   |   27.06.2026. u 10:47   |   opcije


Ograda ono čemu služi?
Ono da nešto ogradi i sačuva tako da jon lipota ni priritetna funkcija a kad se lipo zaruzinavi oksidira i neko je iđe priskakat pa se ogrebe onda onvdobijevtetanus i gotovo, tako da nema smisla pituravat e

Autor: Jarac999   |   27.06.2026. u 10:48   |   opcije


Ti usrani borovi su lijepi samo na razglednici

Autor: flyngpicket   |   27.06.2026. u 10:48   |   opcije


A jeba ga ti sta kompliciras ma štaćes na terasi kad kiša pada e

Autor: Jarac999   |   27.06.2026. u 10:49   |   opcije


Nemoj tako kume.
Ako nema ograde onda lopta padne s 4.kata na cestu.
A daleko
A vruće
A maznit će netko

Autor: flyngpicket   |   27.06.2026. u 10:49   |   opcije


A ako ćuko ne ganja loptu onda će ganjat mene da ga vodam naokolo.
A znaš i sam da je to bruka i sramota kad hodaš po selu s ćukom

Autor: flyngpicket   |   27.06.2026. u 10:51   |   opcije


Kume obda ti spasa nema, ruke na muke, kičmu u radni položaj i juris u nove radne pobjede e

Autor: Jarac999   |   27.06.2026. u 10:51   |   opcije


Eba te ćuko, prodaj ga korejcima e :)

Autor: Jarac999   |   27.06.2026. u 10:52   |   opcije


Nego kume ja bi ti svitova da pozoveš koju na#u lipu i vridnu blogericu, one se u sve razume pa da ti ona pomogne tobriješit e

Autor: Jarac999   |   27.06.2026. u 10:54   |   opcije


https://postimg.cc/G403DpzH

Pogle ti koliko je to u zraku. Isto toranj na Sljemenu.
Mora ograda cuvat loptu :)

Autor: flyngpicket   |   27.06.2026. u 10:55   |   opcije


Majko božja Bistrička ja tu nebi izasa bez padobrana e

Autor: Jarac999   |   27.06.2026. u 10:56   |   opcije


A kume onda pituraji i ne zajebaji se, to je prioritet

Autor: Jarac999   |   27.06.2026. u 10:58   |   opcije


Kratko mi lito
A drnčad ženska
A škrt sam platit drugome
Jerbo šta ako usere?
Opet moram ja iza njega

Muka ježeva

Najbolje da čekam zetove da to oni..

Autor: flyngpicket   |   27.06.2026. u 11:00   |   opcije


A joj joj sad san se sitija jedanput davno radili vježbu, ono spu#tanje konopom istavtako visina ajme,
siša san doli ni živ ni mrtav e

Autor: Jarac999   |   27.06.2026. u 11:00   |   opcije


Sazovi kućni stožerbi izdaj zapivid, jedan zetbobavezno mora imat građevinsku firmu, visokogradnja e

Autor: Jarac999   |   27.06.2026. u 11:01   |   opcije


E sad vidis kako je dogonit na kat pa skuzit da je neki alat ostao u garaži
Pa se spustiš na cestu pa skuzis da si zaboravio kljuc od garaže
Pa da ćeš za mobitel nazvat neko dijete da baci kljuc Al kurko, mobitel ostao gore
Pa se dereš sa ceste Al djeca spavaju
Pa se popneš gore uz psovanje i galamu, djeca se probude i negoduju
Pa se spustiš s ključem
Pa nije alat u garaži nego ga je Joze posudio
Pa počneš pickatat po cesti pa te susid pita da koji je kurac
Pa neš reć jer šta ćeš reć
Pa se popneš gore
Natočiš ljutu i da ćeš zapalit
Oš govno, cigare ostale u garaži

Mensčini, da će radovi trajat bar desetljeće :)

Autor: flyngpicket   |   27.06.2026. u 11:06   |   opcije


Ako izgubimo bi trebalo objaviti rat Gani i poslati tamo hrvatske nosače aviona, pa nek si misle!

Autor: Ricambi   |   27.06.2026. u 11:31   |   opcije


Dodaj komentar