Napio sam se!
Ako tko hoće testirati moju kulturu, slobodno izvolite.
Možete vi što god hoćete misliti ali samoupravni socijalizam je daleko napredniji sustav od kapitalizma. Zašto? U kapitalizmu čovjek je objekt, predmet ili robot, potpuno dehumaniziran što nije bio slučaj u samoupravnom socijalizmu. Tamo ste ipak mogli nešto reći, izraziti nezadovoljstvo i.t.d. Bili ste čovjek i imali ste svoju ulogu u procesu rada. Ustvari, najvažnije je kako se čovjek osjeća a to je proizvod međuljudskih odnosa. Naravno, važno je i kuda sve to vodi...
26.06.2026. u 13:55 | Editirano: 26.06.2026. u 22:20 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
ne po ovoj vrucini!
Autor: confessing | 26.06.2026. u 13:59 | opcije
Vrućina je ugodna...
Autor: slova | 26.06.2026. u 14:01 | opcije
Ne piti alkohol !
Autor: confessing | 26.06.2026. u 14:03 | opcije
Ti si dobar i bez alkohola =)
Autor: confessing | 26.06.2026. u 14:03 | opcije
To su društvene dužnosti. Svi piju pa moram i ja.
Autor: slova | 26.06.2026. u 14:06 | opcije
po ovoj vrucini se nepije alkohol slovko no no =)
Autor: confessing | 26.06.2026. u 14:17 | opcije
A eto, klima je radila, prijatelji i nije moglo drugačije proći. Budem se otrijeznio...
Autor: slova | 26.06.2026. u 14:22 | opcije
Ivan Supek je svojedobno govorio da je socijalna demokracija Švedskog tipa najbolji put!
Autor: Ricambi | 26.06.2026. u 16:21 | opcije
Odmah se naježim kad čujem riječ demokracija ali dobro, to je privid neke vlasti izrasle iz propagande. Šveđani puno oporezuju velike zarade. Da puno zarađujem ne bi živio u Švedskoj...
Autor: slova | 26.06.2026. u 19:40 | opcije
Nije grijeh biti bogat. Grijeh je krasti, lagati i ubijati...
Autor: slova | 26.06.2026. u 19:50 | opcije
A to možeš samo u demokraciji i devijantnim diktaturama...
Autor: slova | 26.06.2026. u 19:53 | opcije
U samoupravnom socijalizmu si mogao dobit poduzeća ravnomjerno podijeliti sa svima koji su sudjelovali u toj dobiti.
Autor: slova | 26.06.2026. u 20:09 | opcije
Osnovna organizacija udruženog rada....zar to nije napredna ideja?
Autor: slova | 26.06.2026. u 20:50 | opcije
Bili smo stoljećima ispred vremena...
Autor: slova | 26.06.2026. u 20:50 | opcije
I sad su nas gurnuli u srednji vijek.
Autor: slova | 26.06.2026. u 20:51 | opcije
I još bi trebao biti sretan zbog toga. Ne mogu...
Autor: slova | 26.06.2026. u 20:54 | opcije
hear hear...samoupravni socijalizam rulz :)))
Autor: ladonna2 | 27.06.2026. u 2:03 | opcije
e i da, čin čin :))
Autor: ladonna2 | 27.06.2026. u 2:05 | opcije