Napio sam se!

Ako tko hoće testirati moju kulturu, slobodno izvolite.
Možete vi što god hoćete misliti ali samoupravni socijalizam je daleko napredniji sustav od kapitalizma. Zašto? U kapitalizmu čovjek je objekt, predmet ili robot, potpuno dehumaniziran što nije bio slučaj u samoupravnom socijalizmu. Tamo ste ipak mogli nešto reći, izraziti nezadovoljstvo i.t.d. Bili ste čovjek i imali ste svoju ulogu u procesu rada. Ustvari, najvažnije je kako se čovjek osjeća a to je proizvod međuljudskih odnosa. Naravno, važno je i kuda sve to vodi...

26.06.2026. u 13:55   |   Editirano: 26.06.2026. u 22:20   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

ne po ovoj vrucini!

Autor: confessing   |   26.06.2026. u 13:59   |   opcije


Vrućina je ugodna...

Autor: slova   |   26.06.2026. u 14:01   |   opcije


Ne piti alkohol !

Autor: confessing   |   26.06.2026. u 14:03   |   opcije


Ti si dobar i bez alkohola =)

Autor: confessing   |   26.06.2026. u 14:03   |   opcije


To su društvene dužnosti. Svi piju pa moram i ja.

Autor: slova   |   26.06.2026. u 14:06   |   opcije


po ovoj vrucini se nepije alkohol slovko no no =)

Autor: confessing   |   26.06.2026. u 14:17   |   opcije


A eto, klima je radila, prijatelji i nije moglo drugačije proći. Budem se otrijeznio...

Autor: slova   |   26.06.2026. u 14:22   |   opcije


Ivan Supek je svojedobno govorio da je socijalna demokracija Švedskog tipa najbolji put!

Autor: Ricambi   |   26.06.2026. u 16:21   |   opcije


Odmah se naježim kad čujem riječ demokracija ali dobro, to je privid neke vlasti izrasle iz propagande. Šveđani puno oporezuju velike zarade. Da puno zarađujem ne bi živio u Švedskoj...

Autor: slova   |   26.06.2026. u 19:40   |   opcije


Nije grijeh biti bogat. Grijeh je krasti, lagati i ubijati...

Autor: slova   |   26.06.2026. u 19:50   |   opcije


A to možeš samo u demokraciji i devijantnim diktaturama...

Autor: slova   |   26.06.2026. u 19:53   |   opcije


U samoupravnom socijalizmu si mogao dobit poduzeća ravnomjerno podijeliti sa svima koji su sudjelovali u toj dobiti.

Autor: slova   |   26.06.2026. u 20:09   |   opcije


Osnovna organizacija udruženog rada....zar to nije napredna ideja?

Autor: slova   |   26.06.2026. u 20:50   |   opcije


Bili smo stoljećima ispred vremena...

Autor: slova   |   26.06.2026. u 20:50   |   opcije


I sad su nas gurnuli u srednji vijek.

Autor: slova   |   26.06.2026. u 20:51   |   opcije


I još bi trebao biti sretan zbog toga. Ne mogu...

Autor: slova   |   26.06.2026. u 20:54   |   opcije


hear hear...samoupravni socijalizam rulz :)))

Autor: ladonna2   |   27.06.2026. u 2:03   |   opcije


e i da, čin čin :))

Autor: ladonna2   |   27.06.2026. u 2:05   |   opcije


Dodaj komentar