Ljetni napitak



Jedan limun, prst đinđera i režanj češnjaka izmiksati sa vodom i procjediti. Sadržaj sa filtera prokuhati i još jednom filtrirati. To je dovoljno za litar, litar i pol napitka. Meni je nestalo limuna i moram do trgovine...Link

23.06.2026. u 7:28   |   Editirano: 23.06.2026. u 9:06   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Selo je manje-više prazno. Nije baš kao zimi ali ne osjeća se da je ljeto.

Autor: slova   |   23.06.2026. u 8:21   |   opcije


idem napraviti ljetni napitak...

Autor: slova   |   23.06.2026. u 8:22   |   opcije


U kući je ugodnih 30, ventilatori se vrte sa svih strana ali onaj veliki što mi je izgorio, leži rastavljen ispred mene. Ne mogu trenutno ništa napraviti jer nemam odgovarajučih otpornika. To ću pokušati nabaviti u gradu ako imaju.

Autor: slova   |   23.06.2026. u 8:39   |   opcije


Karte pokazuju da bi za tjedan dana mogli imati preko 40 temperature

Autor: slova   |   23.06.2026. u 8:40   |   opcije


Lagano me i glad hvata...

Autor: slova   |   23.06.2026. u 8:42   |   opcije


Čem služi taj napitak ?

Autor: 000011   |   23.06.2026. u 9:28   |   opcije


Ugodnih 30 ;)),još ti treba i dekica.

Autor: 000011   |   23.06.2026. u 9:29   |   opcije


Na Tibetu to zovu "Eliksir života" samo, bez đinđera se radi ćaj od limuna i češnjaka. Ovo je meni kao ljetni napitak koji pijem cijeli dan. Ako ništa drugo, lijepo se osjećam :))

Autor: slova   |   23.06.2026. u 9:32   |   opcije


Bome, noću kada zahladi mi i treba dekica :))

Autor: slova   |   23.06.2026. u 9:32   |   opcije


Ovi napitak slu_i da kad ga se napiješ da onda otreseš glavon i rečeš,
A iruda ti gadno li je ovo e

Autor: Jarac999   |   23.06.2026. u 9:33   |   opcije


U prostoriji sam koja je ispod krova pa je eto, toplo. Imam ispod jednu sobu ali tamo ću se premjestiti kada postane neizdrživo

Autor: slova   |   23.06.2026. u 9:34   |   opcije


Dobar je napitak. Podsjeća na Biter Lemon samo nema šečera...

Autor: slova   |   23.06.2026. u 9:35   |   opcije


Čuo sam da ima neka antivirusna svojstva...

Autor: slova   |   23.06.2026. u 9:42   |   opcije


Vj tjera i vještice .

Autor: 000011   |   23.06.2026. u 10:04   |   opcije


Pa...ako ima češnjaka, to sigurno :))

Autor: slova   |   23.06.2026. u 10:05   |   opcije


izgleda osvjezavajuce =)

Autor: confessing   |   23.06.2026. u 13:59   |   opcije


dobro gasi žeđ

Autor: slova   |   23.06.2026. u 14:16   |   opcije


Dodaj komentar