tutnji i dalje

Ako me tko bude trebao dobro je znati da sam od 21 sat pa do .... nedostupan. Na tvrđavi Sv. Mihovil održava se priredba na koju čekam dugo. Naime bit će tamo, naravno uz mene, Robert Plant. Ne nisu to Zepellini, to je on sa bendom saving grace i Suzi Dian. Nemam prevelika očekivanja, ali Plant je jedan od najvećih pa će vjerojatno isporučiti dobru svirku. Željno isčekujem.

Link

22.06.2026. u 16:47   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

uzivaj =)

Autor: confessing   |   22.06.2026. u 16:48   |   opcije


mnogi će reći što on može sa osam banki.

Autor: krelec   |   22.06.2026. u 16:51   |   opcije


bome kad vidim stonse koji su sa osam banki izdali novi album onda vjerujem u sve.

Autor: krelec   |   22.06.2026. u 16:51   |   opcije


blago njima, radit će do smrti, i to ne zato što moraju, nego što vole to što rade.

Autor: krelec   |   22.06.2026. u 16:52   |   opcije


ne vesele se petku, ne prokljinju ponedjeljak. O penziji niti ne razmišljaju.

Autor: krelec   |   22.06.2026. u 16:53   |   opcije


zavidim ti

uživaj

Autor: lovehunters   |   22.06.2026. u 16:59   |   opcije


Krelec, e da mi je biti tamo, a ne ovdje u Zagrebu gdje kisa pada i 33 je stupnja Celzijusa, fuk

Autor: juicy-mama   |   22.06.2026. u 17:04   |   opcije


Meni je on odličan u duetu sa Alison Krauss.

Autor: Ricambi   |   22.06.2026. u 17:05   |   opcije


Što radiš u zg sočna majko kada je pored Pule divota?

Autor: krelec   |   22.06.2026. u 17:05   |   opcije


Joj isprika, nisam pitao smijem li ja uopće sa sedam banki ovako kasno na priredbu.

Autor: krelec   |   22.06.2026. u 17:07   |   opcije


Dodaj komentar