tutnji i dalje
Ako me tko bude trebao dobro je znati da sam od 21 sat pa do .... nedostupan. Na tvrđavi Sv. Mihovil održava se priredba na koju čekam dugo. Naime bit će tamo, naravno uz mene, Robert Plant. Ne nisu to Zepellini, to je on sa bendom saving grace i Suzi Dian. Nemam prevelika očekivanja, ali Plant je jedan od najvećih pa će vjerojatno isporučiti dobru svirku. Željno isčekujem.
Link
22.06.2026. u 16:47 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
uzivaj =)
Autor: confessing | 22.06.2026. u 16:48 | opcije
mnogi će reći što on može sa osam banki.
Autor: krelec | 22.06.2026. u 16:51 | opcije
bome kad vidim stonse koji su sa osam banki izdali novi album onda vjerujem u sve.
Autor: krelec | 22.06.2026. u 16:51 | opcije
blago njima, radit će do smrti, i to ne zato što moraju, nego što vole to što rade.
Autor: krelec | 22.06.2026. u 16:52 | opcije
ne vesele se petku, ne prokljinju ponedjeljak. O penziji niti ne razmišljaju.
Autor: krelec | 22.06.2026. u 16:53 | opcije
zavidim ti
uživaj
Autor: lovehunters | 22.06.2026. u 16:59 | opcije
Krelec, e da mi je biti tamo, a ne ovdje u Zagrebu gdje kisa pada i 33 je stupnja Celzijusa, fuk
Autor: juicy-mama | 22.06.2026. u 17:04 | opcije
Meni je on odličan u duetu sa Alison Krauss.
Autor: Ricambi | 22.06.2026. u 17:05 | opcije
Što radiš u zg sočna majko kada je pored Pule divota?
Autor: krelec | 22.06.2026. u 17:05 | opcije
Joj isprika, nisam pitao smijem li ja uopće sa sedam banki ovako kasno na priredbu.
Autor: krelec | 22.06.2026. u 17:07 | opcije