Zlatni rat
22.06.2026. u 9:29 | Editirano: 22.06.2026. u 10:23 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
Što je to ?
U vodi.
Autor: 000011 | 22.06.2026. u 9:41 | opcije
Neke igračke...
Autor: slova | 22.06.2026. u 9:44 | opcije
Još uvijek nema turista. Nije ih bilo ni prošle godine do 1.7.
Autor: slova | 22.06.2026. u 10:26 | opcije
Koja sramota, ovo se vidi iz svemira, koje seljačine!
Autor: juicy-mama | 22.06.2026. u 10:39 | opcije
U čemu je sramota ? U nekoj vrsti igrališta za djecu u moru ?
Kakav tebe problem muči ?
Autor: LeaDanielly | 22.06.2026. u 10:46 | opcije
Možda estetski ne izgleda baš lijepo i pomalo je seljački ali ne šteti. Jeftino riješenje za zabavu...
Autor: slova | 22.06.2026. u 10:51 | opcije
Na more dolaze i djeca i mladi. Oni vole ovakve sadržaje.
Ne dolaze samo oni od 70 + kojima odgovara mir, tišina i autohtona priroda
Uostalom i za njih ima destinacija kao u priči......
Autor: LeaDanielly | 22.06.2026. u 10:52 | opcije
Ali, manje više to je slika našeg turizma. I još uz to treba dodati cijene da slika bude potpuna.
Autor: slova | 22.06.2026. u 11:08 | opcije