Kuma vegan

Kuma se opredijelila biti vegan.
Pojede doduše meso ako joj se sviđa okus tipa krmenadle neke ili kad jedem pršut.
No navodno se radi o suosjećanju (?) gdje zaboravlja da nam je svima uništila živote ili npr.kad je Almu tjerala da jede svinjetinu, pokrala Maricu, napadala Nataliju s faksa koja je iz Sombora da ide nazad u Srbiju, urlala na Nepalce itd.

Hrani se truleži koju ne zna skuhati i lijena je, tipa 2 jabuke i bok.
Ima razna zdravstvena stanja koja ne liječi već npr.pukne 1500e za crni premaz zidova protiv zračenja ili ode u bankrot kupivši 7 "piramida za zdravlje".......

Izmrcvarena je kao iz logora.
Sisa nikad nije imala ali sad baš kao fosna.
Kosa prorijeđena.
Gladna i sjebana ali bolesna pa brije da je dobra pica.

Obuče se u crninu, pita kako izgleda.
"Kao posmrtni ostatak."

21.06.2026. u 11:55   |   Prijavi nepoćudni blog