Kristinka

Baš mi se nekako drago sjetiti ove pjesme:

Link

03.05.2026. u 1:26   |   Dodaj komentar

jedna od najljepših ljubavnih pjesama ispjevanih ikada

Autor: budvar   |   03.05.2026. u 6:29   |   opcije


Dobro jutro i hvala Budvaru, naprosto mi je zapela ta starinska pjesma za uho, i ne mogu je prestat slušat!

Autor: juicy-mama   |   03.05.2026. u 14:13   |   opcije


Priznajem da mi je to jedna od najdražih:-))

Autor: arapo   |   03.05.2026. u 18:10   |   opcije


Na neke pjesme naprosto zaboravimo :)

Autor: juicy-mama   |   03.05.2026. u 20:47   |   opcije


Pjesma je prelijepa! Znam na nju naletiti na Radio Sljemenu.. Kako si ti? Di si?

Autor: Ricambi   |   03.05.2026. u 21:55   |   opcije


Vuće malo na Lili Marlen.

Autor: Ricambi   |   03.05.2026. u 21:57   |   opcije


Hvala Rezervni, ja sam na istom mjestu u svom Office/bed situation.
Ziva i zdrava, hvala na pitanju. Sto i tebi zelim.

Autor: juicy-mama   |   03.05.2026. u 22:39   |   opcije


Dodaj komentar