jedna od najljepših ljubavnih pjesama ispjevanih ikada
Autor: budvar | 03.05.2026. u 6:29 | opcije
Dobro jutro i hvala Budvaru, naprosto mi je zapela ta starinska pjesma za uho, i ne mogu je prestat slušat!
Autor: juicy-mama | 03.05.2026. u 14:13 | opcije
Priznajem da mi je to jedna od najdražih:-))
Autor: arapo | 03.05.2026. u 18:10 | opcije
Na neke pjesme naprosto zaboravimo :)
Autor: juicy-mama | 03.05.2026. u 20:47 | opcije
Pjesma je prelijepa! Znam na nju naletiti na Radio Sljemenu.. Kako si ti? Di si?
Autor: Ricambi | 03.05.2026. u 21:55 | opcije
Vuće malo na Lili Marlen.
Autor: Ricambi | 03.05.2026. u 21:57 | opcije
Hvala Rezervni, ja sam na istom mjestu u svom Office/bed situation.
Ziva i zdrava, hvala na pitanju. Sto i tebi zelim.
Autor: juicy-mama | 03.05.2026. u 22:39 | opcije