https//:yodarbuik/077/prc.com

-novi James Bond

Uredi zapis

26.06.2026. u 23:04   |   Komentari: 0   |   Dodaj komentar

Konkurs! Tko je za, a tko protiv!

U sklopu mog besposličarenja sam izumio novu, prastaru hrvatsku riječ NIGVA! Guglo sam i osim neke oblasti u Rusiji nema nikakvo značenje.
Otvaram javni natječaj za značenje te riječi. Može biti imenica (nigva), glagol (nigvastiti se), pridjev (ponigvastio si)...
Najbolji prijedlog će biti nagrađen tjednim putovanjem u Las Vegas (naravno o svom trošku) i odavanjem priznanja, a možda jednog dana padne i spomenik na Jakuševcu.

Uredi zapis

26.06.2026. u 22:46   |   Komentari: 0   |   Dodaj komentar

Taktičar!

Uredi zapis

26.06.2026. u 16:18   |   Komentari: 2   |   Dodaj komentar

Copy frendu iz srednje:

S kojim Matijom se imam čast danas dopisivati? S dobrim mužom, Hrvatom, katolikom i kumekom Matijom ili s onim zlim Matijom koji ima nogometoljubni profil na FB? Koliko Matija različitih karaktera živi u tvom mozgu? :-)

Uredi zapis

26.06.2026. u 9:52   |   Komentari: 0   |   Dodaj komentar

TINA

Uredi zapis

24.06.2026. u 22:33   |   Komentari: 1   |   Dodaj komentar

I Gete je bio dete!

-za konfesing!

Uredi zapis

24.06.2026. u 21:01   |   Komentari: 0   |   Dodaj komentar

Pisao sam Trumpu da napravi od svijeta jednu vremensku zonu. Da pošteni, marljivi, bogobojazni i radišni ljudi kao ja ne gube noć!

Ionako je podjela na 24 h zastarjela i neekonomična. Pa koga ulovi mrak.. E, jebi ga!

Uredi zapis

23.06.2026. u 17:10   |   Komentari: 1   |   Dodaj komentar

Počele su medijske orgije za noćašnju utakmicu. Ma otkud im pravo nametati ljudima emocije? Najbolje da se ta demagogija završi i da idemo doma

i sad mi trljaju na nos da će na utakmici biti i Kum. Da li on zna da ja neću biti? Prasci!

Uredi zapis

23.06.2026. u 10:21   |   Komentari: 0   |   Dodaj komentar

Love story!

Uredi zapis

22.06.2026. u 11:18   |   Komentari: 1   |   Dodaj komentar

Parkirna karta!

Uredi zapis

22.06.2026. u 9:03   |   Komentari: 12   |   Dodaj komentar

copy frendu na FB:

Jučer sam ti pisao kako su 2 profi instalatera Ruđeraša bili kod mene 2 puta po pola sata instalirati HP printer. Printa OK, ali scaner mulja, mulja i stane. Skidali su drivere sa google.play (valjda se tako zove). Gazda i oni su zaključili da trebam jaće računalo (ovo sada je Lenovo G50 staro 8 godina). Frend je rekao da će mi "prodati" novo (za 100 EUR ili ništa). Sada sam pokušao sam. Otišao na stranice HP, skinuo drivere, instalirao ih i radi printer i scaner. Ne zato jer sam ja pametan :-), nego zato jer sam čitao uputstva.

Uredi zapis

21.06.2026. u 17:49   |   Komentari: 4   |   Dodaj komentar

Hrabrost!

Uredi zapis

21.06.2026. u 14:14   |   Komentari: 0   |   Dodaj komentar