I..Tako..sad imaš..sad nemaš...

Onaj koji putuje sam
može krenuli odmah;
ali onaj koji putuje s drugim
mora čekati na drugog,
i može proći puno vremena
prije nego što krenu.
H.. D.. T..
30.04.2026. u 21:32 | Komentari: 3 | Dodaj komentar
I..Tako..sad imaš..sad nemaš...

Jednom davno..
Kad sam imao psa..
24.04.2026. u 11:31 | Komentari: 4 | Dodaj komentar
I..Tako..sad imaš..sad nemaš...

Kad potražim dušu
uvijek je nađem
tamo gdje boli.
Kazu da nije vrijeme
za pjesme
ali mjesec noćas
ne može ostati neopjevan
iako je sulud dan.
20.04.2026. u 20:17 | Editirano: 20.04.2026. u 20:18 | Komentari: 6 | Dodaj komentar
I..Tako..sad imaš..sad nemaš...
.jpg)
Bijela trešnja(SAKURA)..
Najljepše drvo u Japanu je simbol
sreće i jedan od simbola Japanske
kulture i predstavlja ljepotu,
buđenje i prolaznost..
15.04.2026. u 20:17 | Komentari: 5 | Dodaj komentar
I..Tako..sad imaš..sad nemaš...

I baš tog dana..bio je dan..
13.04.2026. u 21:35 | Komentari: 7 | Dodaj komentar
I..Tako..sad imaš..sad nemaš...

Zar nije prekoikrasno..
25.03.2026. u 19:49 | Komentari: 7 | Dodaj komentar
I..Tako..sad imaš..sad nemaš...

Jedno je kad čuješ o nečem..
A drugo kad to i vidiš..
23.03.2026. u 17:22 | Editirano: 23.03.2026. u 17:35 | Komentari: 4 | Dodaj komentar
I..Tako..sad imaš..sad nemaš...


Evo i danas mene na Sljemenu..
11.03.2026. u 20:44 | Komentari: 3 | Dodaj komentar
I..Tako..sad imaš..sad nemaš...


Prvo kavica..
Pa na livadu sunčanje..
A onda u groficu..
08.03.2026. u 20:38 | Komentari: 2 | Dodaj komentar
I..Tako..sad imaš..sad nemaš...

Nije maslačak..
Al evo..
06.03.2026. u 8:21 | Komentari: 1 | Dodaj komentar
I..Tako..sad imaš..sad nemaš...

Nije sve na prvu kako
izgleda...
05.03.2026. u 17:55 | Komentari: 4 | Dodaj komentar
I..Tako..sad imaš..sad nemaš...

Nije baš sve kako izgleda
na prvu..
03.03.2026. u 14:29 | Komentari: 19 | Dodaj komentar


