| |
| Moj ukupni izgled se može opisati kao: |
| Prosječan |
| |
| Moj trenutni status se može opisati kao: |
| U nadi je spas |
| |
| Gdje živiš? |
| U kući |
| |
| Koji oblik prijevoza najčešće koristiš? |
| Običan automobil |
| |
| Koliki su ti prihodi mjesečno? |
| 7000 - 8000 kn |
| |
| Kakvo je tvoje obrazovanje: |
| Srednja škola |
| |
| Koju životinju bi odabrao(la) za kućnog ljubimca? |
| Psa |
| Mačku |
| |
| Koliko često i kako gledaš televiziju? |
| Imam više emisija koje redovno pratim |
| |
| Piješ li alkohol? |
| Ne |
| |
| Gdje bi volio(la) živjeti? |
| Negdje na nekom brdu |
| |
| Koliko često izlaziš? |
| Nikada ne izlazim |
| |
| Po tome što i koga tražim, nazvao(la) bih sebe.. |
| Najprije prijateljstvo... |
| Opiši osobu koju želiš upoznati. Koje osobine su ti najprivlačnije? |
| Urednost, stabilnost u življenju i izričaju |
| |
| Koje navike te kod drugih najviše iritiraju? |
| Neurednost, nemarnost, konzumiranje alkohola |
| |
| Opiši sebe kao osobu, opiši svoj izgled. Ovo je dobro mjesto da se opišeš ukoliko nemaš fotografiju. |
| Pazim gdje, kada i kako se izražavam Izgledam u skladu sa godinama koje imam |
| |
| Koje stvari ti najviše daju samopouzdanje? Kada bi mogao(la) mijenjati jednu svoju osobinu, što bi to bilo? |
| Možda snalažljivost iako u ovom trenutku mislim da me pomalo izdaje...godine i to.. |
| |
| Gdje si upoznao/la svoje sadašnje prijatelje? Opiši svoj krug prijatelja. |
| Imam svega par pravih prijatelja koji na žalost nisu blizu mene...obiteljski ljudi |
| |
| Da li si član nekakve organizacije, kluba udruge? |
| Ne |
| |
| Koje jezike govoriš, pišeš, poznaješ? |
| Engleski, hrvatski, nešto malo njemački |
| |
| Kada bi mogao/la izaći sa bilo kime, tko bi to bio? |
| Nemam ilizija |
| |
| Koji bi bio savršeni scenarij za prvi izlazak sa nekom osobom? |
| Nema vise scenarija Kad misliš da je idealno...e tek tada se pazi |
| |
| Što je za tebe sexy? Što je za tebe sexy na tvom partneru? |
| Možda sam krivo shvaćena..za Vas oženjene, u vezama, koji živite s nekim posebnim...ne tražim muškarca ni ženu za diskretna intimna druženja..ponekada se čovjek nade u situaciji kad mu je teško a nema, ne može ili ne želi opterećivati drage mu ljude..nekada je ok pisati sa nekim kog ne poznaš, ukrasti sat dva vremena u nadi .... |
| |
| Koji su tvoji omiljeni citati iz knjige, filma, pjesme... ? |
| ....nećemo tugovati, naći ćemo snagu u onome što ostaje iza.... |
| |
| Koji su tvoji omiljeni filmovi i/ili glumci? |
| Nisam prevazisla sjaj u travi |
| |
| Na koje pitanje bi želio(la) dobiti odgovor odmah na prvom spoju, a to jednostavno ne možeš pitati? |
| Na spoj vise ne idem Nije stvar u pitanju, nije ni u odgovoru Istina, laz ili zaobilaze je odgovora |
| |
| Koji su neki od tvojih životnih ciljeva? Gdje vidiš sebe u naredne dvije ili pet godina? |
| U mirovini |
| |
| Postoji li još nešto što želiš reći, a ova pitanja nisu pokrila? |
| Nisam sama ali sam sama Nisam u braku ali vele kako sam u vanbračnoj zajednici |
| |