2:1 a'e
Eto, jeli to bilo teško, e?
Nije, e?
Ajmo dalje, e.
HAJDUK ŽIVI VJEČNO
p.s.dućan ne radi, neda mi se radit, e.
28.06.2026. u 1:03 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
Jarac sritan, e.
Autor: Jarac999 | 28.06.2026. u 1:04 | opcije
Mande sritna, e
Autor: Jarac999 | 28.06.2026. u 1:04 | opcije
Mande sritna pa rekla da će dat, e
Autor: Jarac999 | 28.06.2026. u 1:05 | opcije
Jarac sritan jer će mu Mande dat e
Autor: Jarac999 | 28.06.2026. u 1:05 | opcije
Mislin daće mi dvaestveuri sutra za pivu na zidiću e
Autor: Jarac999 | 28.06.2026. u 1:06 | opcije
A sad iden spat i jedva čekan jutro e, i sanja ću lipe snove o Mandinon darezljivosti i ladnoj pivi na zidiću e
Autor: Jarac999 | 28.06.2026. u 1:08 | opcije
Laka noć i vami i lipo sanjajte svi e
Autor: Jarac999 | 28.06.2026. u 1:08 | opcije