2:1 a'e

Eto, jeli to bilo teško, e?

Nije, e?


Ajmo dalje, e.

HAJDUK ŽIVI VJEČNO

p.s.dućan ne radi, neda mi se radit, e.

28.06.2026. u 1:03   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Jarac sritan, e.

Autor: Jarac999   |   28.06.2026. u 1:04   |   opcije


Mande sritna, e

Autor: Jarac999   |   28.06.2026. u 1:04   |   opcije


Mande sritna pa rekla da će dat, e

Autor: Jarac999   |   28.06.2026. u 1:05   |   opcije


Jarac sritan jer će mu Mande dat e

Autor: Jarac999   |   28.06.2026. u 1:05   |   opcije


Mislin daće mi dvaestveuri sutra za pivu na zidiću e

Autor: Jarac999   |   28.06.2026. u 1:06   |   opcije


A sad iden spat i jedva čekan jutro e, i sanja ću lipe snove o Mandinon darezljivosti i ladnoj pivi na zidiću e

Autor: Jarac999   |   28.06.2026. u 1:08   |   opcije


Laka noć i vami i lipo sanjajte svi e

Autor: Jarac999   |   28.06.2026. u 1:08   |   opcije


Dodaj komentar