POBIJEDILI BUMO....
i mnogo jače od sebe, nego si samo mislimo da nećemo, ne možemo, da nismo spremni, sposobni za to.
27.06.2026. u 17:28 | Dodaj komentar
Ja sam sjedio u fotelji u dnevnom boravku pred TVom. Bacio sam 10 šaka soli preko desnog ramena za našu pobjedu. Onda sam se sjetio da nisam upecao niti jednu Iskričarku i da ću ja to morati čistiti.
Autor: Ricambi | 27.06.2026. u 20:54 | opcije
Samo oštro i na prvu.
Autor: Illija | 27.06.2026. u 21:33 | opcije
Samo oštro i na prvu.
Autor: Illija | 27.06.2026. u 21:34 | opcije
Samo oštro i na prvu.
Autor: Illija | 27.06.2026. u 21:34 | opcije