Ja sam na LED!

27.06.2026. u 14:05   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Ako ne boli onda je sve to ...mmmtak tak........nek onda bar samo malo peče.........i u pečenjari se osijeti neka bol

Autor: zdrni   |   27.06.2026. u 17:19   |   opcije


Mene također za mnogo toga jako peče kožica.......jesam li onda i ja bez ljubavi u sebi.......jesam li onda i ja bez bolova u sebi ako me peče kožica radi mnogo toga....

A TAK ME PEČE KOŽICA

Autor: zdrni   |   27.06.2026. u 17:23   |   opcije


Dodaj komentar