Da bar ispadnu! Da se navečer zaori pjesma"Ideme dime, dime i-de-me!" Već mi je pun kufer nogometa i badavadžija koji su na nivou krpelja!
Nogomet postaje zamjena za religije! Čak ni nogomet kao sport nije loš, ali krvoločni mediji su pretjerali sa izdrkavanjem. Zamislite da nas promatra vanzemaljska rasa i pokušava sebi objasniti!
Meni osobno je najvažniji događaj dana u 16 h. Kvalfikacije za VN Austrije sutra u 15 h
Hoće li nedaotibogdomene koja se šepurila fotkama sa Spielberga gledati?
27.06.2026. u 9:34 | Editirano: 27.06.2026. u 11:43 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
Trenutno nema niti jednog komentara