Kad je na večer vruće a mislim ti se roje...

26.06.2026. u 16:38 | Editirano: 26.06.2026. u 16:40 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
Igraj igrice. Vruće hladno. Nikad ne pokaži karte koje imaš. Budi uvijek pomalo misteriozan. Napravi poneku scenu.
Preskoči pokoji sastanak. Izgubi mobitel (fol) da se ne javljaš odmah i na prvu.......
Napravi nešto u Ime Sveto da budeš muško, a ne njena osobna dresirana pudlica........
Autor: LeaDanielly | 26.06.2026. u 16:48 | opcije
Fenomenalan opis svih nas, pogotovo nas na blogu.
Lea,kaj se tebi fakat igraju igrice ko u osnovnjaku ?
Il si nedavno opet gledala sex i grad ;)
Autor: nedaotibogdomene | 26.06.2026. u 17:05 | opcije
Da. Igraju mi se igrice...........
Autor: LeaDanielly | 26.06.2026. u 17:08 | opcije
Mislim da žene najbolje pamte frajere koji su ih najviše "zlostavljali" , s kojima nikad nisu bile na čistu , na čemu su......
Zakaj je tomu tako .........Ne znam........
Al dobri dečki VS zločesti dečki
Dobri dečki - uvijek gube.........
Autor: LeaDanielly | 26.06.2026. u 17:10 | opcije
Žena će se kod dobrog muškarca ubiti tražeći mu stotinu mana, dok će kod lošega učiniti sve da mu pronađe barem jednu dobru stranu. Možda zato što kod lošega dobro ne dolazi redovito, nego na kapaljku, a upravo ono što dobivamo rijetko, neizvjesno i potajno često nas veže snažnije od onoga što nam je stalno dostupno.
Autor: SeekingYou | 26.06.2026. u 17:20 | opcije
To je zato jer su žene dobile previše prava i zato jer nisu bogobojazne!
A ti pišeš na nečitkom uzorku podloge Da pišeš čisti tekst ga ne bih čitao jer je predugačak a ovako pogotovo!
Autor: Ricambi | 26.06.2026. u 22:55 | opcije
ok prošlost nas određuje, jer život
vući prošlost za sobom
eh pa joj
neko vreme, a onda bude dosta a i umori nekome biti i terapeut
ukratko ljubac u ćelo i idi bre pa se leči
Autor: ladonna2 | 27.06.2026. u 2:02 | opcije