najljepša žena...s najljepšim zelenim očima...nema AI...ništa fejk :)))
26.06.2026. u 3:01 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
eeee...da je nekom još i ovakve mladosti :)))
Autor: bbmuisa | 26.06.2026. u 4:36 | opcije
eee...i milijun eura na računu...eeee...
Autor: slova | 26.06.2026. u 4:59 | opcije
nemoj pretjerivat...uživaj u ljepoti :)
a na ovo vrijedi i potrošit :)
Autor: bbmuisa | 26.06.2026. u 5:08 | opcije
Uz ljepotu moraju ići i pare da slika bude kompletna...
Autor: slova | 26.06.2026. u 5:11 | opcije
mlad, lijep i bogat...
Autor: slova | 26.06.2026. u 5:13 | opcije
najbolja je žena bogata karakterom.
kad prođu mladost novac i ljepota...nekom i dalje ostane puno...nekom ništa.
Autor: bbmuisa | 26.06.2026. u 5:26 | opcije
Ti pare,ona karakter,ili obrnuto.
Autor: 000011 | 26.06.2026. u 6:33 | opcije

