Mogu li vjerovat
Veza:
Moj blog Mogu li vjerovat od 22.06.2026.
Donosim komentar u cijelosti dobiven na pvt- u i moj odgovor također s pvt-a
Poruka je poslana u utorak, 23.06.2026. u 22:56
Pošiljatelj: XY
Muškarac, XY, XY i XY županija, Hrvatska.
Oprosti, moram
dati second opinion :(
Moram ti ovo komentirati.
Da sam Bloger ovo bi ti zalijepio za komentar.
c/p Mogu li vjerovat
Frajeru. Koji se napio. Pa mi pijan piše.
Ma volim te - na whatts upp. Ne znam
Vidjeli smo se dva puta....a vele...in vino veritas.
Da je in vino veritas to bi patentirali davno u kriminalistici.
Kriminalce bi napili i doznali istinu, sve .....
A upitno je da li je pio samo vino?
Zašto bi bilo čudno i da ti i trijezan nakon dva puta kaže da te voli?
Iako nekome reći „volim te“ su preteške riječi i za to treba imati debele osnove i muda ako
se poštuje partner. Naznake ljubavi pokazuju se kroz vrijeme i ne verbalno nego postupcima. Za
verbalno izjašnjavanje ima vremena kada smo potpuno sigurni da je tako.
c/p Sa mnom nije pio. Al danas neradno. S frendovima se naljevo na Jarunu.
E ovo mi se ne sviđa ni iz muškog kuta gledanja. Ako te već, kako tipka, voli? onda bi njegov
cilj bila ti, a ne nalijevanje s frendovima jer je neradno. Muško koji voli nema neradnih dana
prema osobi koju voli. Ona mu je prioritet i kad ona ne može (npr dejtat) iz suosjećanja prema
njoj neće se razvaljivati već će nastojati uljepšati joj dan na bilo koji način samo da osjeti
njegovu naklonost, ljubav.
Ali kako je on „Tvoj tip“ u svemu što želiš i podala si mu se, ščepaj ga, nedaj ga!
Iako je očito da je debil. Al mene si odbila (bar 50 puta) a debili te očito magnetski privlače....
Glupačo glupa !!!!!
Poruka je poslana u utorak, 23.06.2026. u 23:00
Primatelj: XY
Muškarac, XY, XY i XY županija, Hrvatska.
Lesie se obično vrati kuci ;) ne dokazuje se
ljubav robovanjem. Niti stalnom zaljepljenošcu za
nekog. Pojma nemaš. Radiš zatvor od
svega....profesionalna deformacija najvjerojatnije
? Užas. Pa kakav to život zagovaraš ? Svako
voli slobodu, svoje prijatelje, rodbinu,
hobije...tko sam ja u Ime Sveto da nekog vežem
čeličnim lancima ??? Da ne vidi ni Sunca ni
Mjeseca.....
24.06.2026. u 5:43 | Dodaj komentar
Bilo bi žalosno da sam došla do ove dobi i da još uvijek vjerujem da ljudi u vezama nemaju pravo na svoj dio slobode,
svojih izbora, hobija, prijatelja, ludovanja......
Ne
Ne tražim svog klona........
Da ga i nađem , pobjegla bih ..........glavom bez obzira.......
U mnogim točkama se slažeš s drugom osobom, u mnogima ne .......
Tako dolazimo i do prilike za međusobni rast , pa i do prilika za nesuglasice, rasprave.......
Dakle kažem NE :
Ne. Lažna idila.
Ne. Stalna simbioza
Ne. Gubljenje sebe zbog nekih nesretnih NAS
Autor: LeaDanielly | 24.06.2026. u 5:49 | opcije
Nema LINKA, nema tuđih citata, nema copi pejsta članaka, nema ni fotografija s neta, nije pisala umjetna inteligencija, nema reklama za proizvode
Uglavnom
Blog - definitivno -------- ne valja ništa......
Autor: LeaDanielly | 24.06.2026. u 5:55 | opcije
Mislim da bi se i ri trebala ponekad nacugati,popustili bi okovi,lanci,robovanje predrasudama,što će okolina misliti,govoriti.
Što ćeš ti iz iskustva životnog još potencirati.
Napio se,pa što,poslao ti sentimentalnu poruku-što je trebao reći nešto ružno,uvredljivi,povredljivo.
Lijepo je napisao Jaro,svi mi ovdje liječimo neke svoje traume(loš izraz ).
Pišeš lijepe blogove,opusti se malo.
Da ga simpatišeš bolilo bi te uvo za gemišt viška.
Eto-moje skromno mišljenje-vrijedi za manje više sve na ovom mjestu.
Uključujući i mene.
Prihvati ili ignoriraj .
Autor: 000011 | 24.06.2026. u 7:19 | opcije
@000011 hvala na komentaru. Ali molim te pročitaj pažljivije moj blog. I moj prvi komentar. Mislimo vrlo slično. Naime, nisam zamjerila kaj ♡Dečko iz priče ( koja je možda moja priča a možda čista fikcija) nije svetac a ni robot a ni rob..
Autor: LeaDanielly | 24.06.2026. u 7:46 | opcije
A luda svita, pa ja sam sebi ne virujen kad san pijan a taman ću kojemu drugimu pijancini e :)
Autor: Jarac999 | 24.06.2026. u 8:16 | opcije
Sve to upodumit triba i osigurat kontinuiranu konzilijarnu skrb.
Autor: Jarac999 | 24.06.2026. u 8:17 | opcije