Dobro je 1:0
Slave dida i baba,
plavuša, mrkvasta i brineta,
a i ljepa garava teta,
slave i dječaci i momci,
muževi isto ako ih žene puste,
slave rvati u zemlji i dijaspori,
naši erceg/bosanci,
i svi naši prijatelji i znanci,
slave i oni "a šta san ti ja reka"
al oni slave i kad izgubimo,
jer oni slave osobno sveznanje e :)
A sad stari Jarac bi moga malo,
danas je novi dan, e.
Eto ga, živili, kapu nakrivili,
štagod ljuta popili,
koju mandinu za gujicu šćinili e :)
HAJDUK ŽIVI VJEČNO
p.s.dućan ne radi, neda mi se radit, e
24.06.2026. u 3:22 | Dodaj komentar
Zzzzzz....zzzzz....zzz....zzzzzz
Autor: Jarac999 | 24.06.2026. u 3:23 | opcije
Radost čista :))))
Autor: LeaDanielly | 24.06.2026. u 6:01 | opcije