dusa =)
Kako kaže Goethe:
”Mi smo u ovom životu prisutni samo kao duše koje trebaju ponijeti sa sobom ovo iskustvo.”
Informacije svih duša u svemiru, dostupne su svima u svakom trenutku i vječne su!
Da bismo bili zdraviji i sretni, njegujemo osjećaj cjelovitosti i jedinstva sa sobom i svemirom.
Danas u cekaoni kod doktora jedna izvalila sisu na sred cekaone i sisa dijete. Dali je to pozeljno?
23.06.2026. u 18:48 | Editirano: 23.06.2026. u 18:54 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
U Africi je to sasvim normalno...
Autor: slova | 23.06.2026. u 19:06 | opcije
Ne vidim zlo u tome, dapače.
Autor: nedaotibogdomene | 23.06.2026. u 19:38 | opcije
Menibto ni normalno jer ja kad vidin cicu isto ogladnin a nemo_ brte mili ditetu odnit zalogaj iz usta i to u punon čekaonici svita e :)))
Autor: Jarac999 | 23.06.2026. u 20:17 | opcije
slova zivim u europi i nemi je to nemoralno =(
Autor: confessing | 23.06.2026. u 20:29 | opcije
nedaoti , meni se to nesvidja javno dojiti, to je nesto sto treba da bude intimno izmedju majke i djeteta a ne da svi gledaju =(
Autor: confessing | 23.06.2026. u 20:30 | opcije
jaro ti bi to odmah posisao sve ha ;)
Autor: confessing | 23.06.2026. u 20:30 | opcije
Pa ono nije da volim nesto pisebno mliko al ambalažu da e :)
Autor: Jarac999 | 23.06.2026. u 20:35 | opcije
jaro meni se ambalza nesvidja u javnosti, to je nekulturno =)
Autor: confessing | 23.06.2026. u 20:37 | opcije
Meni je puno zanimljivije kako smo mi kao civilizacija došli do tog stupnja razvoja svijesti da nam to smeta.
Autor: slova | 23.06.2026. u 20:48 | opcije
a mnogo važnije stvari nam ne smetaju...
Autor: slova | 23.06.2026. u 20:53 | opcije
Duša ne postoji! Sve je u mozgu.
Autor: Ricambi | 23.06.2026. u 20:57 | opcije
Slova je u pravu .
Autor: 000011 | 23.06.2026. u 22:13 | opcije