Pisao sam Trumpu da napravi od svijeta jednu vremensku zonu. Da pošteni, marljivi, bogobojazni i radišni ljudi kao ja ne gube noć!
Ionako je podjela na 24 h zastarjela i neekonomična. Pa koga ulovi mrak.. E, jebi ga!
23.06.2026. u 17:10 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar