♡♧◇♤




Krelec me podsjetil na najglasniji i najblatniji dan u mom životu, ikad .
Mika je te 2017. imal 74 godinice ,priznajem nisam neki fan al reko, ajmo !
Možda mu je zadnji (europski), . .a i godine su tu, jel!
Aha, malo morgen, koje godine, di su ..na koncertu definitivno bile nisu :))
O količini isporučene energije publici ni neću,...
publika od 7 do 107,..i tak.


Skraćena verzija - bilo je nestvarno d o b r o .
Usprkos il unatoč svemu,
- fan il ne.


Krelec, dobar provod :)


Link

22.06.2026. u 18:13   |   Dodaj komentar

Ko je ovo na slici?

Autor: Jarac999   |   22.06.2026. u 19:31   |   opcije


Neka teta.

Autor: nedaotibogdomene   |   22.06.2026. u 19:35   |   opcije


Ima dobru torbicu e

Autor: Jarac999   |   22.06.2026. u 19:37   |   opcije


I meni se sviđa.

Autor: nedaotibogdomene   |   22.06.2026. u 19:39   |   opcije


Uuuuu,o oui:))))

Autor: cyberlady   |   22.06.2026. u 19:46   |   opcije


Ko, torbica?

Autor: Jarac999   |   22.06.2026. u 19:55   |   opcije


Aha, i mi i vi i oni ,..iiii :))
sveskup 95.000 ljudeka na jednom mjestu.

Autor: nedaotibogdomene   |   22.06.2026. u 19:56   |   opcije


Pa o čemu pričamo nek o torbici,..zlačanoj.

Još je tu i tam u opticaju.

Autor: nedaotibogdomene   |   22.06.2026. u 19:57   |   opcije


Upsić, bakterija mi maše,..pa ja mašem vama.
( nisam doma a punjača ni za lek ).

Lelek ;)

Autor: nedaotibogdomene   |   22.06.2026. u 20:00   |   opcije


Hm, ako me sjećanje ne vara,
sjećam se tog dana jedne,
bila je sva i blatna i vlažna :)

Nije više u opticaju e

Autor: Jarac999   |   22.06.2026. u 20:01   |   opcije


Dodaj komentar