Za moje dečke Š

moje pratitelje "iz daljine"
kao i većina onih koji prate blog iz daljine
"bez ulogiravanja"
VOZDRA

Link

22.06.2026. u 5:57   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Ljetna jutra su najljepša. Čim ranije . Tim svježije. Probudile su me vrane koje su kriještale i skakale - da mi je sve odzvanjalo u glavi. Kombinacije buke i skakanja, te grebanja po dijelu krova koji je prekriven metalnim krovom ?
Ne pitajte zakaj je taj dio krova metalni ? Al da. Jedan krov je metalni drugi je običan crijep. Dvojni objekt. Prvi objek sagrađen davne 1935 . godine ........
Da. To su pravi zagrepčani. Ne oni . Koji u cca mjesec dana na zemljišu od 1000 m2 naprave kućerinu od 400 m2 s bazenom i jacuzijem. Nisam od tih. I ne bi ni voljela biti....
Ovo je pošten rad. Rad generacija. Soba po soba. Malo po malo. Moj sin je 4 generacija u istoj kući......
Hahaha.........
Očito jest . Netko voli mijenjat mjesto stanovanja, a netko ga se drži kao "pijan plota".....
Naravno za sad ....
Jer vele
Čovjek planira - a Bog se smije......

Autor: LeaDanielly   |   22.06.2026. u 6:17   |   opcije


Yap. Vrane su me probudile. I danima im to dopuštam al danas sam se ukazala na prozoru. Valjda kao reinkarcija
one Vještice iz priče o Ivici i Marici.
I počela pljeskati. Nisam imala partviš u ruci. Izvirile su iz svog ćoška . Dobro me promotrile. Svih 6.
I vidjevši ubilački pogled . Moj.
Naglo odletjele...............
U vidu svjetlosti.........

Ma nećete pernati razbojnci da mi skačete po glavi . Svako jutro . Osim . Kad je oluja. Naravno oluja je bar jednom tjedno.
Gdje se ja nalazim zapravo ?

Monsunsko vrijeme ? Indija perhaps. Nisam ziher . Kad kompariram količinu vlage i ljude s turbanima sa drugih kontinenta
ponekad ne znam - gdje sam zapravo ?
Bangladeš perhaps ?

Autor: LeaDanielly   |   22.06.2026. u 6:22   |   opcije


jutro polako prolazi, tko je jamio jamio.
Vjerojatno si pomiješala vrane s papigama, a i mjesto bitka, jer te taksijem voze Indijci, a hranu i namirnice dostavljaju ti dečki iz Bangladeša.
Vidjevši tvoje ukazanje na prozoru u šlafroku, s partvišem u ruci, raščupanu, krmeljavu s jutarnjim podočnjacima, ubilačkog pogleda vjeruj mi da se ne bi razbježali samo pernati razbojnici nego redom svi koji i nemaju perje.

Autor: budvar   |   22.06.2026. u 7:54   |   opcije


Ako su vrane odletjele vidjevši tvoj pogled bio je zaista umilan !
Dobro jutro i tebi .

Autor: 000011   |   22.06.2026. u 8:06   |   opcije


Dobro jutro dečki. Mračan pogled. Crni veš...šlafrok je u ormaru ;)

Autor: LeaDanielly   |   22.06.2026. u 8:40   |   opcije


Vidiš pratitelje! Do sada bi ujutro kada se napušiš vidjela boje! Evo teme za novi session s psihijatorom!:-)

Autor: Ricambi   |   22.06.2026. u 9:08   |   opcije


Jok. Session sam samoinicijativno ukinula. Za to mi služi "this place"

Autor: LeaDanielly   |   22.06.2026. u 9:14   |   opcije


Dodaj komentar