&

03.05.2026. u 5:05   |   Dodaj komentar

Imaš još cijeli dan ispred sebe. Idi u prirodu...

Autor: slova   |   03.05.2026. u 5:13   |   opcije


radni dan s duplom smjenom.

Autor: bbmuisa   |   03.05.2026. u 5:50   |   opcije


A to je tako na ovome svijetu. Ako nemaš moraš raditi...

Autor: slova   |   03.05.2026. u 5:56   |   opcije


nije meni teško radit...al radno vrijeme mi je izvan kontrole.

Autor: bbmuisa   |   03.05.2026. u 6:04   |   opcije


Je'l to 16 sati u komadu?

Autor: slova   |   03.05.2026. u 6:08   |   opcije


često i više od 16 sati.

Autor: bbmuisa   |   03.05.2026. u 6:22   |   opcije


Uh! Pa kako to?

Autor: slova   |   03.05.2026. u 6:24   |   opcije


Ako se veseliš petku, a mrziš ponedjeljak mijenjaj posao. Hitno.

Autor: krelec   |   03.05.2026. u 9:05   |   opcije


mica maca =)

Autor: confessing   |   03.05.2026. u 11:33   |   opcije


Ja mrzim petak, jer nakon njega dolaze subota i nedjelja, pa onda ponedjeljak, a meni je svaki dan isti, bemti!

Autor: juicy-mama   |   03.05.2026. u 22:41   |   opcije


Simpa micek:)

Autor: Lana48   |   03.05.2026. u 23:23   |   opcije


Link mi se isto dopada.

Što se tiče neugodnog sindroma radnog ponedjeljka, dobro mi je poznat.

Autor: Lana48   |   03.05.2026. u 23:23   |   opcije


Đusika mijenja bilo što, i život će biti zanimljiviji. Mijenjaj auto, mjesto stanovanja, hobi, itd. Bilo što promijeni svako toliko i bit će zanimljivo, pa makar ponekad i nešto promašila.

Autor: krelec   |   04.05.2026. u 10:34   |   opcije


regula je 17 sati u komadu max.

Autor: bbmuisa   |   11.05.2026. u 2:36   |   opcije


radim i vikendom...kad mi je smjena.

Autor: bbmuisa   |   11.05.2026. u 2:42   |   opcije


Đusi odi u kazalište na koncert putuj...ili počni opet raditi keramiku.

Autor: bbmuisa   |   11.05.2026. u 2:45   |   opcije


Confi :)

Autor: bbmuisa   |   11.05.2026. u 2:45   |   opcije


Lana :)

Autor: bbmuisa   |   11.05.2026. u 2:45   |   opcije


Dodaj komentar