necu ja ;)
Autor: confessing | 01.05.2026. u 16:14 | opcije
Confi...ne bi niko ;)
praznik rada je a neradni dan :)
Autor: bbmuisa | 01.05.2026. u 16:41 | opcije
hmm , meni je svaki dan neradni dan ;)
Autor: confessing | 01.05.2026. u 16:56 | opcije
eeee...nisam se sjetio...zaboravljam...star sam ;)p
da je meni tako :)
Autor: bbmuisa | 01.05.2026. u 19:11 | opcije
Sretan 1. maj:)
Autor: Lana48 | 01.05.2026. u 21:18 | opcije
Ne znam, doduše, kako se to kaže na crnogorskom:)
Autor: Lana48 | 01.05.2026. u 21:18 | opcije
Da je Bog tija da ja radin nebi me stavija da se rodin u Dalmaciji e :)
Autor: Jarac999 | 02.05.2026. u 9:13 | opcije
Lana hvala :)
Autor: bbmuisa | 03.05.2026. u 5:05 | opcije
