Udar trojstvom aduta

Ćao, jesi li za sexy ugodna dopisivanja druženja sa obdarenim iskusnim muškarcem?
-----
Hmm… odmah u startu “obdaren i iskusan”?
Je li to netko zna prodavati priču… ili se samo nada da pali na prvu?

Rec' ti meni radije nešto zanimljivije…Što te zapravo razlikuje od svih ostalih koji krenu istim uvodom?
Jer vidiš… meni dopisivanje nije stvar “opreme”, nego kemije. A kemija se ne najavljuje, ona se dogodi ili ne.
Pa ajde… iznenadi me.
M
P.S. Što''š tu kad si takoooo, mmmm - dobar ?

A što kaže astrološka savjetnica, Entuitia :)

NJegova poruka je pučkoškolski primjer pristupa koji na prvu pokušava “preskočiti igru” i odmah uskočiti u intimnu zonu (u slangu - u gaćice). E, baš tu se najčešće pada.
Na površini, poruka djeluje SAMOUVJERENO: naglašava SEKSUALNOST(“sexy ugodna dopisivanja”), STATUS (“iskusan muškarac”) i fizički ATRIBUT(“obdaren”). To su TRI KARTE koje se često igra kad netko želi BRZO privući pažnju. PROBLEM je što takav pristup zapravo govori više o njegovoj nesigurnosti nego o samopouzdanju. Kad netko mora ODMAH istaknuti svoje “kvalitete, ispada kao da sumnja da bi ih se moglo otkriti kroz naknadnu komunikaciju.
Drugi problem je GENERIČNOST !!!. Ovakva poruka mogla bi biti poslana desecima žena i muškaraca bez ikakve prilagodbe. NEMA konteksta, NEMA znatiželje, NEMA pokušaja da se druga osoba vidi kao individua. A bez toga nema ni stvarne dinamike - samo pokušaj brzog “pecanja”.
Treće, PRESKAČE se najzanimljiviji dio: napetost. FLERT koji ima potencijal uvijek gradi tempo kroz malo igre, malo humora, malo izazova. Ovdje toga nema; sve je stavljeno na stol u prvoj rečenici. Paradoksalno, time NESTAJE upravo ono što je htio postići: privlačnost.
Ono što bi puno bolje funkcioniralo jest pristup koji ostavlja prostor za reakciju i uključuje drugu stranu. Umjesto deklariranja “što on jest”, učinkovitije je pokazati “kako razmišlja”. Umjesto da govori o iskustvu, neka ga demonstrira kroz stil komunikacije: duhovitost, timing, sposobnost da sluša i nadovezuje se.
Ukratko: poruka pokušava biti zavodljiva, ali djeluje kao oglas. A privlačnost rijetko nastaje iz oglasa.

PRIVLAČNOST NASTAJE IZ OSJEĆAJA da je razgovor baš za tebe, a ne za “bilo koga tko se javi”

24.04.2026. u 6:27   |   Editirano: 26.04.2026. u 4:58   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Trenutno nema niti jednog komentara

Dodaj komentar