Draga tehnička podrško,


Prije 18 mjeseci upgradeao sam PijaneFrendove 4.2 na Djevojku 1.0. Prve sam koristio dugo godina i nije bilo problema. Doduše, izgleda da se javljaju konflikti između te dvije aplikacije i jedino rješenje je bilo pokretati Djevojku 1.0 bez zvuka. Da bi stvar bila gora, Djevojka 1.0 nije kompatibilna ni s povećim brojem drugih aplikacija, kao što su sDečkimaNaCugu 3.1, Nogomet 4.5 i Playboy 6.9.

Ni kasnije verzije Djevojke nisu pokazale poboljšanja. Isprobao sam jednu shareware aplikaciju Kurtizana 2.1, ali je uporno tražila registraciju, a imao sam problema i s bugovima te mi je ista ostavila virus u sistemu, pa sam morao reinstalirati sustav.

Nakon nekog vremena, pokušao sam pokrenuti Djevojku 1.2 i Djevojku 1.0 istovremeno, nakon čega sam otkrio da te dvije aplikacije detektiraju jedna drugu, što je prouzročilo znatno oštećenje mog hardvera. Kasnije sam upgradeao na Financije 1.0, kako bih doznao da taj program uskoro mora biti nadograđen programom Supruga 1.0. Iako Supruga 1.0 troši sve slobodne resurse mog sistema, ipak dolazi zbandlana s BesplatanSexPlus i ČistaKuća2003. Nedugo nakon tog upgradea, doznao sam da Supruga 1.0 zna biti vrlo nestabilna i skupa za pokretanje. Sve greške koje sam napravio su se automatski spremale u memoriji Supruge 1.0 i nisam ih mogao obrisati. Pojavile su se kasnije, nakon nekoliko mjeseci, dok sam već zaboravio na njih. Supruga 1.0 također ima automatske filtere za Dnevnik, Explorer i e-mail, i može, bez upozorenja, pokrenuti procese TurboStop i Kvocanje. Ovi procesi nemaju ugrađen Help fajl, tako da sam bio primoran pogađati u čemu je problem.

Dodatni problemi sa Suprugom 1.0 su ti da ju je potrebno redovno nadograđivati, zahtijeva ShoeShop Browser za nove attachmente i Hairstyle Express koji mora biti ponovno instaliran svaki tjedan. Isto tako, kad se Supruga 1.0 poveže s Audi TT hard driveom, često se skrši. Supruga 1.0 dolazi i s iritantnim pop-upom Punica, koji nikako ne mogu isključiti. Nedavno sam bio u iskušenju da instaliram Ljubavnicu2003, ali mislim da bi i tu moglo biti problema jer me jedan prijatelj upozorio da Supruga 1.0 može detektirati Ljubavnicu2003, što za posljedicu ima brisanje svog novca prije nego što se ista deinstalira.

Molim pomoć.

02.02.2005. u 15:00   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

use da Magnum 357....uz dobrog odvjetnika i malo srece neces dobiti vise od 3 godine...nakon toga ne instaliraj nista...rabi jednokratne proizvode...mozda je inicijalno skuplje ali dugorocno se isplati

Autor: pussytto   |   02.02.2005. u 16:12   |   opcije


Pretpostavljam da je ovo tvoje iz *osobnog* iskustva... cccc

Autor: Jitterbug   |   02.02.2005. u 16:45   |   opcije


Hmmm... očito ovdje nitko nema sluha za kompjuteraški humor... a možda nisam dobro preveo, možebit i to... evo vam original, valjda je smješnije na engleskom :/ http://www.sodwork.com/funnyitem.php?id=486&index=5&startnumber=0

Autor: Jitterbug   |   02.02.2005. u 17:06   |   opcije


Ma daj, genijalno je, ni ne kuži se da je prevađano...

Autor: marv   |   02.02.2005. u 18:37   |   opcije


Dodaj komentar