Klevevetnik bogova i kvaritelj mladeži ( PART I )

Ok dakle danas ću započeti svoj blog u kojem ću vježbati  svoje pisanje a vi oštrinu svoga pera. Cure znate kako su vaše mame govorile jeb*** muškarca koji ne puši ne pije i nema svoj blog.
moja zajedljivost ( čitaj zajebljivost ) se neće vjerovatno svidjeti
curkama koje traže osjećajne / pažljive / romantične / itd. momke a uglavnom završe s inventarom maksimirske šume ( ne mislim na ZOO) .
Danas ćemo malo početi razglabati o problemu glumljenja idiotizma tj kako je lijepo se praviti glup, dakle dečki vi koji mislite da ste dobri i pametni , odustanite od toga i budite glupi ali SLATKI uspjeh zajmačen. a cure dobro znamo da ako je tip zgodan ionako ne slušate što priča
Post scriptum
ah da ako ovo iko uopće bude imao živaca čitati do kraja evo vam nekoliko stvari koje će vam se učiniti nelogičnim
a) ja stvarno plivam za fax
b) nisam bradati vječni brucoš filozofije
c) SB = slavonski brod ( grad bez bazena ali zato s 1,5 bestrzajnih topova po glavi stanovnika )

22.10.2004. u 10:33   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Doista šteta što nisi vječni brucoš filozofije, imao bi vjerojatno bar malo konzistentnosti u pisanju, bio pismeniji i imao sposobnost kvalitetnog literarnog izražavanja.

Autor: forsaken   |   22.10.2004. u 10:41   |   opcije


i veliš, ne slušaju te žene dok pričaš...a možda je i zato što si lijep iznaš plivat...;))

Autor: pike_TS   |   22.10.2004. u 11:00   |   opcije


e, ali ambicije mu ne fali :))

Autor: CosiCeleste   |   22.10.2004. u 12:47   |   opcije


zahvaljujem se svim kritičarima/ "kritičarkama" na komentarima ako je moja opaska o FF nekoga pogodila hm što se tu može a što se tiče stila pisanja
on je više chaterski nego blogersk( dakle iz glave )
želim se pozicionirati kao pesudointelektualn a ustari TRASH bloger

Autor: Plivac24godSB   |   22.10.2004. u 15:57   |   opcije


Ahaaa :)

Autor: forsaken   |   22.10.2004. u 15:59   |   opcije


eh da mr forsaken taktika je dobra ali pročitana ako misliš da češ biti simpa curama ako kritiziraš one ljude za koje misliš da su im antipatični tvoje demo(nsko)kratsko pravo ali buš izvisio

Autor: Plivac24godSB   |   22.10.2004. u 16:02   |   opcije


je, fors, kaj pilaš, jel ne vidiš da se čovjek pozicioniral, ti ignoramus jedan...

Autor: pike_TS   |   22.10.2004. u 16:35   |   opcije


Zadnja mi je stvar na pameti pokušati se bilo kome ovdje svidjeti na bilo koji način.

Autor: forsaken   |   22.10.2004. u 20:13   |   opcije


TI NE , ALI JA JESAM ( ti si ovdje naravno radi novih iskustava/prijateljstva/itd. a ne zbog nejebice)

Autor: Plivac24godSB   |   23.10.2004. u 8:45   |   opcije


Dodaj komentar