...moja bivša supruga je bila pravi heroj na trenutke

ali je cijeli dan najviše strahovala da ne bi stala na kornjaču koja se znala brzinom munje izvući ispod kauča i tek kao baš njoj iz inata klizne pod stopalo
nije da se manje zgražavala kad bi se pas isro na balkon
ili nađe mačje dlake u juhi ili vidi kako djeca u nedostatku vitamina onako s guštom tamane zečje brabonjke
papagaja ona nije htjela jer ja pričam za njih dvojicu
a ja nisam htio zmiju
već je bila tu
i to ona domaća
kućna

Uredi zapis

09.07.2021. u 0:45   |   Editirano: 09.07.2021. u 0:48   |   Komentari: 0   |   Dodaj komentar

između dva zla,biram svoj put

nisam od onih koji od buhe prave slona
prvi primjer
rimac kupio bugati,onda drugi dan piše da se rimac UDRUŽIO!!! sa bugatijem
kako god,meni ni u džep ni iz džepa jer nikad nisam padao na te jeftine štoseve
toliko o tome,primjer ddrugi,cijepiti se ili se ne cijepiti
pa to najbolje znaju oni koji su iz prve ruke preboljeli koronu ili bili u kontaktui sa istima i poslušali njihova iskustva
pa eto,svako za se travu pase
meni ni u džep ni iz džepa samo da znate jedno
svi imate pravo na izbor,ali nemate PRIVILEGIJU!!! da izbjegnete posljedice
bile one ovakve ili onakve
kao što rekoh,meni ni u džep ni iz džepa niu za vas ni za rimca ili nekofg drugog nafriziranog klinca
korona ili nazovoite je kako god hoćete ili nećete j e tu i to je činjenica
ljudi umiru,i to je činjenica
cjepivo štiti i to je činjenica
lijhepi pozdrav

Uredi zapis

08.07.2021. u 21:45   |   Komentari: 0   |   Dodaj komentar

danas nije nikakav blagdan ali nama muškima nek bude uzor sv.Strpotije

i dok se elitni noćni jahači s jedne strane i izblajhane kornjače s druge strane takmiče i natječu u sportu
tri ti guram dva ti vadim čik povodom šta ti radim
pametni sljedbenik sveca svih bačaje,lagano ubacuje u ler
naklopao se,nalokao se,klima na minusu minusa i sad ćemo laganini...
ako ima koja da još nije lobotomizirana može mi se pridružiti

Uredi zapis

08.07.2021. u 14:10   |   Komentari: 0   |   Dodaj komentar

...šta će ti broj mobitela ako ga ne daš

razumijem da ima i toga da vas zivaju ili šalju poruke neke osobe za koje ne želite da su vam blizu
pa onda im blokirate pozive i poruke ili ih prijavite nadležnima
a ne ovdje da se glumparite kao jao,ajme,uh,ah,ne bih t sad od mah dala,aj možda za tri tjedna
hahahahahahha........................
RANIĆU SE MAJKE MI!!!

Uredi zapis

07.07.2021. u 15:54   |   Komentari: 0   |   Dodaj komentar

KAD ĆEŠ MONTIRAT MI LJUSTER!?

ma proći će i ovo lito ali nažalost i život
a poslije ko živ ko mrtav
ima jedna pisma jedan stih koji kaže
a te druge noći možda neću moći
eto ti tvoje prenemaganje i utrka za novcem
jerbo eto stigli su furešti i valja ih opelješiti
pa se čudiš da si sa sedam banki sama
ma bićweš sama i sa deved banki
a te više neću zvati na makijato u tvome gradu
-------------------
inspirisisano sa nekom žemskom i sličnima sa iskrice koje kukaju da su u sedamdesetim same a zgrću novceiznajmljujući neke garaže pod apasrtmani i sl
haudujudu...

Uredi zapis

07.07.2021. u 10:45   |   Komentari: 0   |   Dodaj komentar

ZAPAMTITE,IVIJEK I AMA BAŠ UVIJEK!!!

treba biti na strani istine
ako želite biti okruženi sa osobama koji će uz vas ići i u svatove i u ratove
uvijek
uvijek
uvijek i ma gdje bili
cpyright(c)zWlatk0_2021.

Uredi zapis

06.07.2021. u 15:07   |   Komentari: 0   |   Dodaj komentar

nightoiidi i ostale zdarijepi

trajalo je kratko
oba puta ćorak
barem za nju
meni je bilo dobro
i glasno
to je bitno
kesa se ispraznila
prostata mi je sretna naglo
u trpanju je spas
muf u zadnji čas
idemo dalje
do jaja gas

Uredi zapis

05.07.2021. u 1:20   |   Komentari: 0   |   Dodaj komentar

noć

klima drnda
tu i tamo neki reptil
nikako da me mine želja
za dobri mufom
muškarci
stoke smo mi
s druge strane barikade
ima nade za nomade
samo laganini
pa akcija
i ravno k strini

Uredi zapis

04.07.2021. u 3:17   |   Komentari: 0   |   Dodaj komentar

postoje trenuci kada čovjek naglo ostari za deset godina

ako se poklope kazaljke,mala i velika i nastane klik,sa pravom osobom,za koju se ispostavi da je bolje da se nistge upoznali jer sad patimo oboje
jebeni šibeniče
nikako da popijem kavu

Uredi zapis

03.07.2021. u 16:06   |   Komentari: 0   |   Dodaj komentar

b00me ima tu aweeona

kad bi znao stavljat slike vidili bi koliko aviona ima sada ovdje gdje radim
divota jedna

Uredi zapis

03.07.2021. u 12:09   |   Komentari: 0   |   Dodaj komentar

SRETAN ROĐENDAN

SVIMA KOLIKO VAS IMA
A POGOTOVO MUŠKIM KOLEGAMA U POTRAZI ZA 25 DKG SMRDLJIVOG DLAKAVOG UBUĐALOG KOMADA ELASTIČNOG KOMADA PEE-CH-OO-NA

Uredi zapis

03.07.2021. u 7:02   |   Komentari: 0   |   Dodaj komentar

MUDLE IZDLEKE

AKO JE NEŠTO IZNAD NAS,
ONDA SMO MI DEFINITIVNO ISPOD TOGA!!!
Autor:@yseeezAqalom

Uredi zapis

02.07.2021. u 15:19   |   Komentari: 0   |   Dodaj komentar

MUDLE IZDLEKE

AKO JE NEŠTO IZNAD NAS,
ONDA SMO MI DEFINITIVNO ISPOD TOGA!!!
Autor:@yseeezAqalom

Uredi zapis

02.07.2021. u 15:19   |   Komentari: 0   |   Dodaj komentar

alabuddala sam ja

zašto ja koji nemam sreće u ljubavi
želim širiti ljubav pod svaku cijenu
prijateljsku
bratsku
i ostalu
a da ne tražim ništa za uzvrat
što me toliko motivira da budem dobar kada su drugi oko menre zli
to me jako žalosti

Uredi zapis

01.07.2021. u 23:15   |   Editirano: 02.07.2021. u 7:27   |   Komentari: 0   |   Dodaj komentar

NASMEEY@h se grohotom po koznatkoji put

...vidim da me je kliknula pa rekoh,jebiga,taman sam hgtio ubit oko ali aj da vidi m koja je to mučenica na mom linku
kad ono,stavila me je na ignore
o svašta
od interneta su lđe samo žene na iskrici
a taman sam joj htioo reći da sam ukunuo oovostaj glede poziva na more +65,75 godina ali nije uslov za godine
eto pa ko voli nek izvoli a ostali kad se predomislite javi te se nije šala
otvara se škola malzan plivačice na mokro i na suvo

Uredi zapis

01.07.2021. u 19:37   |   Komentari: 0   |   Dodaj komentar