ZA ONE KOJE SAM KLIKNUO DA BI IM ČESTITAO ROĐENDAN

ali sam očito ne dostupan ili ovako ili onako
pa eto
sretan rođendan svim ženama sa iskrice koje su iz istre
ne moraš mi se zahvaljivati
ja to rado činim svakome samo da bih nekoga usrećio
to mi je duhovna hrana,moje poslanje
činiti druge sretnijima

Uredi zapis

22.01.2023. u 13:11   |   Komentari: 0   |   Dodaj komentar

...sretan ti rođendan sugrađanko

uz pjesmu
leti leti daleko lastavice moja mala
ona od meri cetnić,ako se ne varam
ali ti ne moraš baš daleko,dovoljno je do banina
javi se na kontakt u mom profilu

Uredi zapis

21.01.2023. u 18:58   |   Komentari: 0   |   Dodaj komentar

...kada se čovjek navikne na šamare

događaju mu se dvije stvari
ako ih nema,onda mu nedostaju
a ako ima priliku biti sretan,jako se teško odluči za tako nešto

Uredi zapis

20.01.2023. u 16:53   |   Komentari: 0   |   Dodaj komentar

dobro veče mojim zadrankama i ostalim ženskim bićima-slobodno me odblokirajte

ili pišite na e-mail adresu
ionako smo već prpšli više od pola svpg vjeka trajanja
vi još i više nego ja
zbog toga i ne razumijem toliko otpor i oportunizam

Uredi zapis

18.01.2023. u 17:55   |   Editirano: 18.01.2023. u 17:56   |   Komentari: 0   |   Dodaj komentar

...narodni običaj

je kad ti je rođendan da ti se spremi torta
da te povuku za uši
da te ljubi i čestitati i onaj kome to inače ne bi dozvolili
da otrpiš farizeje i da se raduješ onima čista srca
rođendan je samo jedan datum na koji smo se dan rodili ali se mi rađamo praktički svake sekunde
i umiremo
i rađamo se
i opet smo tu neko vrijeme
dok nas po ramenu ne poškaklja ona spodoba u crnom mantilu i kažae
idemo
dosta je bilo
moraš malo i odmoriti da bi imao snage za posao i na drugom svijetu
aleluja
Isten ujja

Uredi zapis

15.01.2023. u 19:54   |   Komentari: 0   |   Dodaj komentar

…samo mi se piša ljudi moji

ima li tu pomoći
ima
idi pišat

Uredi zapis

15.01.2023. u 9:30   |   Komentari: 0   |   Dodaj komentar

...y3b0 wasz potre5

poslali Bugari pomoć a našima neugodno
vele bugari
pa ništa za to i vi ste nama pomogli kad je bio potres u skopju

Uredi zapis

14.01.2023. u 13:47   |   Editirano: 14.01.2023. u 13:48   |   Komentari: 0   |   Dodaj komentar

...moj e-mail za one dame koje bi stupile u kontakt samnom ali ne mogu ovdje jer sam baniran

je
dobrilaplentaj@gmail.com
--------------------------------------
dakle,to je adresa za vas iz naslova i ne bojte se moja je
na vaš zahtijev tamo vam mogu dati broj pa možemo na whatsap ili viber razgovrati uz kameru ili na sykpe isto

Uredi zapis

13.01.2023. u 16:18   |   Komentari: 0   |   Dodaj komentar

…hvala što si pogledala moj profil

i ja sam pogledao tvoj
ostavi mi neki kontakt za daljnju komunikaciju
očito sam ovdje baniran i moje poruke ne prolaze
večeras ću zbog toga ostaviti jedan kontakt za potencijalno zainteresirane dame
isključivo ženskog spola
preferiram starije I’d sebe i imam određeno iskustvo iza sebe ali ne nježim ni od ostalih
hvala na razumijevanju i lijepi pozdrav svima koliko vas ima
vlatko

Uredi zapis

12.01.2023. u 8:48   |   Komentari: 0   |   Dodaj komentar

...slobodno mi ostavi neki kontakt u poruci ti koja si me kliknula i ja tebe

jer sam baniran od nekih feminiziranih muškobanjastih spodoba i brkatih spodoba koje bi trebale ljuljati unučad ili nešto drugo ako već vise tu taoliko stoljeća

Uredi zapis

10.01.2023. u 19:20   |   Komentari: 0   |   Dodaj komentar

...hm

e pur si move
da
samo je pitanje ko i oko koga čega
zapravo
zašto
ustvari
do kada
jer ništa nije trajno pa čak ni trajno mlijeko

Uredi zapis

08.01.2023. u 20:46   |   Komentari: 0   |   Dodaj komentar

…kuc-kuc

dobro vam upro želim ženski rode
javite se slobodno jer ne grizem preko ekrana
možda tu i tamo volim gricnuti onako u granicama normale
ako u tim stvarima ima ičega normalnoga ili ne normalnoga
gricne samo ako se za to prethodno dogovorimo

Uredi zapis

07.01.2023. u 7:18   |   Editirano: 07.01.2023. u 7:18   |   Komentari: 0   |   Dodaj komentar

…žim-trabaljku-je

PREMETALJKA
ko se prepozna neka mi ostavi kontakt u poruci jer sam malo baniran valjda pa mi je otežana komunikacija
godine ne bitne iako sam iskusniji sa starijim od sebe
u svakom slučaju hvala

Uredi zapis

06.01.2023. u 8:18   |   Komentari: 0   |   Dodaj komentar

...bilo bi dobro

vidićemo,rekoše slijepci

Uredi zapis

05.01.2023. u 21:11   |   Komentari: 0   |   Dodaj komentar

...navalio ko gladan srat

odnosno ko mutav na telefon
odnosno trči ko svezan
R.I.P. mojim kolegama suborcima i najvoljenijim članovima obitelji koji nisu doživjeli svu ovu ljepotu za novu godinu
veze sa vezom nema ovo što sam načrčkao

Uredi zapis

04.01.2023. u 20:41   |   Komentari: 0   |   Dodaj komentar