| |
| Moj ukupni izgled se može opisati kao: |
| Prosječan |
| |
| Imaš li tetovaže ili piercinge po tijelu? |
| Imam jednu tetovažu |
| |
| Nosiš li naočale, kontaktne leće...? |
| Kontaktne leće |
| |
| Trenutno živim...? |
| S djetetom / djecom |
| |
| Moj trenutni status se može opisati kao: |
| Razveden(a) |
| |
| Na pitanje o djeci odgovaram: |
| Imam djecu i ne želim imati još djece |
| |
| Gdje živiš? |
| U kući |
| |
| Kako bi opisao(la) svoj posao? |
| Državna služba |
| |
| Koja je tvoja omiljena zanimacija na otvorenom prostoru? |
| Vožnja biciklom |
| Vrt |
| |
| Koja je tvoja omiljena zanimacija u zatvorenom prostoru? |
| Ne volim biti u zatvorenom prostoru |
| |
| Koja je tvoja omiljena vrsta glazbe? |
| Reggae |
| Rap/Hip-Hop |
| Latino glazba |
| |
| Koliki dio u tvom životu zauzima religija? |
| Vjerujem, no rijetko odlazim na službe |
| |
| Koju životinju bi odabrao(la) za kućnog ljubimca? |
| Vuka |
| |
| Savršeni bijeg je... |
| Odlazak negdje u planine |
| |
| Koje je tvoje omiljeno godišnje doba? |
| Jesen |
| |
| Kako se informiraš o tome što se događa u svijetu? |
| Ne zanima me što se događa |
| |
| Koju vrstu hrane najviše voliš? |
| Pojedem sve što mi se nađe na tanjuru |
| |
| Da li si imao(la) homoseksualnih iskustava i da li bi ikada probao(la) tako nešto? |
| Homoseksualnost me smeta |
| |
| Piješ li alkohol? |
| U posebnim prilikama |
| |
| Da li pušiš? |
| Ne, i smeta mi kad drugi puše |
| |
| Konzumiraš li lake droge? |
| Ne i ne želim ni probati |
| |
| Slijediš li modne trendove? |
| Moda slijedi mene |
| |
| Kakav je tvoj stil odijevanja? |
| Casual |
| |
| Gdje najčešće upoznaješ nove ljude? |
| Preko prijatelja |
| |
| Što misliš o vezama na daljinu? |
| Daleko od očiju, daleko od srca |
| |
| Kada bi izašao(la) sa nekim koga si upoznao preko iskrice, gdje bi to bilo? |
| Negdje u gradu |
| |
| Misliš li možeš nekoga upoznati preko iskrice? |
| To bi bilo zanimljivo |
| |
| Koliko često izlaziš? |
| Izlazim samo ako je neka posebna prilika |
| |
| Po tome što i koga tražim, nazvao(la) bih sebe.. |
| Beskrajno romantičan(a) |
| Koje navike te kod drugih najviše iritiraju? |
| Pušenje Tipkanje po mobitelu uslijed razgovora, date-a, vise se ni ne razgovara..mobitel je vazniji Hmmm...da...i kad me pitaju kaj delam tu stvarno ne znam kako da odgovorim...a iščem :-((( |
| |
| Opiši sebe kao osobu, opiši svoj izgled. Ovo je dobro mjesto da se opišeš ukoliko nemaš fotografiju. |
| 169 cm visoka, 64 kg teška Kratka kosa, tamnije puti Celulit, strije, svačega pomalo Mrzim najlonke....rijetko nosim stikle..gotovo nikad, više casual i tenisice |
| |
| Koje jezike govoriš, pišeš, poznaješ? |
| English |
| |
| Što je za tebe sexy? Što je za tebe sexy na tvom partneru? |
| Sve |
| |
| Kada bi mogao(la) odabrati jednu osobinu, poput osobina superjunaka iz crtića, koja bi to osobina bila? |
| Ja jesam superhero |
| |
| Postoji li još nešto što želiš reći, a ova pitanja nisu pokrila? |
| Ne zanimaju me oženjeni ni muškarci u bilo kakvim vezama Sa takvima se NE petljam Želim jednog samo za sebe, za druzenje i možda nekaj vise Kad me pitaju što tražim ovdje? Samo jedno normalno muško biće da nema 500 kila, da ima više dlaka na tijelu od mene, pošto se puno njih isto depilira kao i mi zene I da....izgled je važan svakome, tko kaže da mu nije, laže |
| |