Ricambi, ima moj blog ovdje na naslovnoj stranici, da si pokusao napisati tamo, vidjeo bi da nisi na blocku, nemam nikoga na blogu na blocku niti cu ikada vise imati.
Hvala puno na rodjendanskoj cestitici, pozdrav i svako dobro tebi!

Autor: una_sw   |   29.06.2025. u 21:31   |   opcije


Ovaj ispod je pun samog sebe! Atala, BBmujo dajte opalite grupnjak s njim da njemu i vama sjednu stvari!

Autor: Ricambi   |   29.06.2025. u 21:23   |   opcije


Dodaj komentar